חיות מופלאות והיכן למצוא אותן 2 מקבל שם רשמי וליהוק

אחרי שהיה מוקף בהרבה מיסתורין, סרט ההמשך “לחיות מופלאות והיכן למצוא אותן” מקבל שם רשמי וליהוק של דומבלדור הצעיר

למרות שלא הצליח להרשים את הצופה הממוצע ואת מעריצי כותר “הארי פוטר”, “חיות מופלאות והיכן למצוא אותן” עדיין הצליח לעורר מספיק עניין בגלל היקום בו הוא מתקיים והרבה רצו לראות איזה עוד מההיסטוריה של עולם הקוסמים אנחנו נגלה בסרט ההמשך.

כעת אנחנו מגלים את שם סרט ההמשך בתור Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald והשחקנים שישתתפו בו מוצגים בתמונה שלמטה. התמונה לקוחה מפוסט טוויטר של עמוד הטוויטר הרשמי של כותר “חיות מופלאות”.

לא רק שאנחנו זוכים לראות את כל השחקנים של הסרט הראשון חוזרים, כולל דן פוגלר שאיבד את הזכרון שלו ממה שקרה אבל חוזר בגלל שהוא היה החלק הטוב ביותר של הסרט, אבל אנחנו נחשפים לעובדה שהשחקן הבריטי המפורסם ג’וד לאו יגלם את יריבו של גרינדלוולד, אלבוס דאמבלדור הצעיר.

אלו מכם שעוד לא שמעו על העלילה המתוכננת עבור הסרט החדש, הנה תקציר:

כמו שהוא הבטיח, גרינדלוולד עשה בריחה דרמטית ואסף עוד סוגדים למטרה שלו – לרומם את הקוסמים מעל כל יצור שחסר קסם. היחיד שאולי יצליח לעצור אותו זה הקוסם שהוא פעם קרא לו חברו הטוב ביותר, אלבוס דאמבלדור. אבל דאמבלדור עדיין יצטרך עזרה מהקוסם שעצר את גרינדלוולד בעבר, תלמידו לשעבר ניוט סקאמנדר (אדי רדמיין). ההרפתקה תאחד את ניוט עם טינה (קטרין ווטרסון), קוויני (אליסון סודול) וג’ייקוב (דן פוגלר), אבל משימתו גם תבחן את נאמנותם בזמן שהם עומדים בפני סכנות חדשות בעולם הקוסמים המסוכן שכעת מחולק.

נראה שסרט ההמשך של “חיות מופלאות והיכן למצוא אותם” ממשיך לנסות להצליח על חשבון ההיסטוריה של עולם הקוסמים של הארי פוטר, בדומה לסדרת סרטי “ההוביט”. אבל האם צירופם של שחקנים מפורסמים נוספים והתרכזות בדאמבלדור בצעירותו תניב הצלחה? נגלה רק ב-16 בנובמבר 2018.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *