סיקור המשחק Far Cry 3

far-cry-3-cd

לאחר שתי משחקים בסדרה, יוצאת יוביסופט, ענקית המשחקים במשחק חדש, עם מנוע משחק מרהיב, עלילה מגניבה והכי חשוב – המון המון אקשן, שהמשחק הוצג לראשונה בכנס המשחקים ב-2011 אנשים רבים מהתחום הרימו גבה ושאלו למה הם עושים עוד משחק, שהכותרים הקודמים לא הצליחו כל כך, יוביסופט הייתה נחושה ובטוחה בעצמה, מה שבסוף גרם לה להוציא את המשחק, לדעת האתר – אפילו הצליחה מאוד איתו! 

מפתחים: Ubisoft
מוציאים לאור: Ubisoft
סגנון: יריות מגוף ראשון
תאריך יציאה: 04.12.2012
דף וויקיפדיה: http://he.wikipedia.org/wiki/Far_Cry_3
ג'ייסון ברודי הוא נער שיוצא לחופשה באי טרופי באוקיינוס השקט עם קבוצת חברים ואחיו. במהלך הטיול הם צונחים ומתפזרים באי. פיראטים, בפיקודו של ואס, שובים אותם לבקשת כופר. ואס רוצה לקבל את הכסף מההורים ואז למכור אותם לעבדות. ג'ייסון ואחיו, גראנט, ששירת בחיל הנחתים מנסים לברוח אך ברגע האחרון גראנט נורה ומת. ג'ייסון מתעלף וכשהוא מתעורר הוא מגלה שבחור בשם דניס שגר בכפר אמנקי, כפרם של הילידים, הראקייט. הראקייט נלחמים בפירטים ובארגון הסחר בבני אדם של ואס. דניס לוקח אותך לאחותו של ואס, סיטרה, המנהיגה הרוחנית של אנשי הראקייט שמצרפת אותו לשבט. במשךמשימות בהם הוא מציל חבריו ומשחרר את האי מהפיראטים, ג'ייסון הופך ללוחם מיומן ומבקש להישאר באי כדי לנקום למורת רוחם של חבריו.
לאחר זמן מה הגיבור חוזר לעיר, על מנת לנקום את מותם של חברם ועל מנת להציל את חבריו שנמצאים בין החיים.

דעתי אישית על המשחק היא שהוא ברמה מעולה, איכות מדהימה של המנוע – Dunia Engine 2 אשר מראה לכולם שיוביסופט עדיין אחת מגדולות בתחומה.
במשחק עצמו העלילה מעולה ורואים שהשקיעו בה מחשבה רבה, במהלך המשחק תוכל להשתמש ביכולות מגניבות שנותנות לך אפשרויות רבות ( קצת מזכיר את מקס פיין 3) למשל:

בעת שאתה קופץ ממקום גבוהה ויש מתחתיך אויב, אתה קופץ עליו ודוקר אותו עם סכין, אתה באמצעות הפעולה הזאת לא מאבד חיים בכלל, בנוסף לכך אתה זוכה להמון ניקוד במשחק.
אפרופו ניקוד במשחק, יוביסופט החליטו להוסיף למשחק את עניין ה-XP שזה נקודות דירוג, כל פעולה במשחק נותנת לך אותם, השלמת המפה, השלמת מגדלי רדיו וכדומה. באמצעות נקודות אלו אתה יכול לרכוש מיומניות, עזרים וכל הקשור לזה.
far-cry-3-the-shark-skill-tree-e1359081398981

עוד אפשרות מגניבה שיש במשחק זאת אפשרות לכבוש אזורים, בכבישת אזורים אתה בא לאזור כלשהו שמצויין במפה עם סמל של דגל, אתה בתור רוצח שכיר אמור לשחוט את כל האנשים שיש באזור, ברגע שהדגל עולה – אתה מקבל כמות ענקית של -XP, מה שרשום לעיל.
אפשרות קצת פחות נחמדה וקצת לא קשורה למשחק זאת אפשרות השיגור מאזור לאזור.
therookislands

קצת תמונות על המשחק אשר יראו לכם למה המשחק הזה נחשב לאיכות ברמתו, מנוע גראפי מעולה אשר יצרה יוביסופט

 

גלקסיית המחשבים נותנת לכם  רקעים של המשחק Far Cry 3, באיכות HD להורדה מהירה

קצת סרטונים מהמשחק: אחד של הטריילר הרשמי ואחד של גיים פלי מצויין

 gameplay (משחקיות):


 

מכירים עוד על משחקים? רוצים לכתוב כתבות באתר? לעזור להתפתחות האתר?
צרו קשר בדף המשוב שלנו – כאן ובואו להיות חלק מצוות האתר שלנו

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

3 תגובות

  1. אחלה של משחק!

  2. איך לוחצים על R3?????

השאר\י תגובה