טריילר חדש לסרט "מהיר ועצבני: הובס ושואו"

סרט הספין-אוף של סדרת מהיר ועצבני מעלה הילוך, ומעריצי האקשן שבנינו זוכים לאדרנלין בו סדרת הסרטים מאופיינת כל כך בטריילר חדש.

אם חשבתם שראיתם הכל כשהסרט "מהיר ועצבני 8" כלל מרדף שכלל מכוניות, צוללת וטנק- עוד לא ראיתם כלום.
אולפני Universal, שאחראים להצלחת סדרת סרטי "מהיר ועצבני", מביאים את ההפקות שלהם לרמה אחרת של שיגעון בטריילר החדש:

הדינמיקה בין הדמויות של לוק הובס (דווין "דה רוק" ג'ונסון) ודקארד שואו (ג'ייסון סטיית'ם), שהייתה מצוינת בסרט האחרון בו השתתפו ביחד ("מהיר ועצבני 8"), נשמרת גם בסרט הזה- שיצמיד את שניהם אחד לשני במטרה לרדוף אחרי חייל מהונדס גנטית בשם בריקסטון (המשוחק על ידי אידריס אלבה), ולהציל את העולם מווירוס שנגנב על ידי אחותו של שואו.

את התסריט לסרט כתב דיוויד ליץ', שכתב בין היתר את "דדפול 2" ואת "ג'ון וויק".
בטריילר בריקסטון מכנה את עצמו "סופרמן השחור", ונראה שהוא די צודק- כי הנזק שנגרם מהמרדפים בינו לבין הובס ושואו לא ייגרם על ידי אף אדם רגיל.
הטריילר שופע בהומור קורע מצחוק שנובע מהדמויות שהגיחו למסכי הקולנוע בסרטי "מהיר ועצבני", וגם האקשן נראה משוגע לחלוטין- כיאה לקו החדש שתפסו הסרטים מאז הסרט החמישי.

הטריילר מביא גם כמה מסצינות הקרב של הסרט, שנראה שהולך להתמקד יותר באקשן של קרבות פנים אל פנים, ופחות קרבות יריות- למרות שלא חסרים גם רובים ופיצוצים כיד המלך בסרט מתובל האקשן הזה.
הובס ושואו הולכים לברוח לבית משפחתו של הובס, ונראה כי אנחנו עתידים לראות מעט ממורשתו הפולינזית של ג'ונסון- מאחר והוא מגיע ממשפחה ממוצא פולינזי גאה ואפילו דובב את "מאווי" בסרט "מואנה" של דיסני בעקבות זה.

הסרט "מהיר ועצבני: הובס ושואו" עתיד לצאת לבתי הקולנוע בתאריך 02/08/2019

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה