אמילי בט ריקרדס עוזבת את "החץ" לפני העונה האחרונה

פליסיטי לא תיקח חלק בעונה השמינית של "החץ"

מאז אירוע הקרוסאובר האחרון של ה-CW וההכרזה שהאירוע הבא יהיה Crisis on Infinite Earths, חיכינו לראות מה יהיה עתידה של סדרת האם של יקום ה-Arrowverse "החץ" וחודש שעבר קיבלנו את ההכרזה הרשמית מכוכב הסדרה שהחץ הירוק יעלם ממסכינו בעונה הבאה של הסדרה.

כעת, אנחנו מגלים שאחת הכוכבות המרכזיות של הסדרה אמילי בט ריקרדס, שמגלמת את אישתו של אוליבר קווין, פליסיטי סמוק, לא תיקח חלק בעונה האחרונה של הסדרה. השחקנית עצמה פירסמה פוסט רשמי של עזיבתה באינסטגרם בשילוב עם שיר:

View this post on Instagram

❤️🖤💛💕💜💙 The time has come to talk of many memes. Of bows and arrows and superheroes and Olicity and Queens And why TGA is so damn hot And yes, canaries need more scenes… But wait just one minute before we go and do all of that For this makes me out of breath To have this not small chat Felicity and I are a very tight two But after one through seven we will be saying goodbye to you I thank you all for the time we’ve shared The elevators we have climbed The monsters we have faced and scared And The burgers we have dined I will keep her in my heart for always And I hope that you can too Because she would not be alive if it weren’t for all of you 💕 Love, Felicity and Me

A post shared by Em Bett (@emilybett) on

קצת מפתיעה שפליסיטי לא תיקח חלק בכלל בעונה הסופית של "החץ" בהתחשב שהיא הייתה בסדרה מאז העונה הראשונה ואם באמת אוליבר ימות באירוע הקרוסאובר הבא, כמו שאנחנו משערים, הרגע יהיה הרבה פחות עצוב בלי פליסיטי.

אבל אפשר להבין את ההחלטה להיפרד מהדמות בעונה זו, כשאנחנו כל כך קרובים לסופה, בהתחשב בכך שפליסיטי כעת בהריון והולכת למחבוא על מנת לשמור על התינוק שלהם בטוח ושאנחנו יודעים שהיא תהפוך להיות אנטי-ממשלתית בעתיד הרחוק כמו אביה, אין ממש מקום חדש אליו הדמות עוד יכולה להגיע למעט אשתו הנאמנה של אוליבר.

בכל מקרה, אפילו אם לא תיקח חלק בעונה השמינית האחרונה של הסדרה, אנחנו מקווים שלפחות תהיה נוכחת באירוע הקרוסאובר המסיבי שיתרחש בעונה הבאה.

תודה פליסיטי סמוק, תודה אוברווטץ'.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה