ה-CW הכריזה על סדרות ה-Arrowverse שיחזרו למסך

תכניות ה-Arrowverse, הפלאש, באטוומן ואגדות המחר חודשו לעונה נוספת בערוץ ה-CW.

ה-Arrowverse התפתח וגדל באופן משמעותי מאז ש"החץ" עלתה לראשונה אל המסך הקטן בשנת 2012. החץ אמנם הייתה התכנית הראשונה, אבל רק כש"הפלאש" התחיל כעבור שנתיים, היקום התחיל לקבל צורה ולהפוך למה שהוא היום. כמו שהצטרפו אליו סדרות חדשות, כך גם יצאו מה-Arrowverse סדרות אחרות במהלך השנים. בשנה שעברה "החץ" הסתיימה לאחר שמונה עונות ובחודשים הקרובים יצטרפו אליה גם "סופרגירל" ו"הברק השחור" שיורדים מהמסך. במקום הסדרות שעוזבות את היקום נקבל תוספת חדשה, "סופרמן ולויס" שתנסה למלא את החללים שהם ישאירו אחריהם ויש גם כמה תכניות נוספות בפיתוח. אולם מעבר לכך, גורלם של שאר הסדרות של היקום נותר באוויר. זה לא מפתיע, לאור העובדה שרבות עדיין לא התחילו לשדר את העונות הבאות המאושרות שלהן.

לפי דיווחים, ה-CW חידשה רשמית שלוש תוכניות Arrowverse לעונה נוספת. הפלאש יחזור לעונה 8, אגדות המחר ישובו לעונה 7, ובאטוומן לעונה 3. בנוסף, העונה הראשונה של סופרמן ולויס קיבלה שני פרקים נוספים והעלתה את מספר הפרקים ל-15.

סופרמן ולויס יצטרכו לחכות עוד הרבה כדי לדעת מה הסיכוי שלהם לחזור לעונה שנייה, אם כי סביר להניח שהתכנית, שתתחיל ב-23 בפברואר, תקבל עוד עונה. שום סדרה של ה-Arrowverse לא בוטלה לאחר עונה אחת עד כה. באטוומן החלה את עונתה השנייה לפני מספר שבועות עם המובילה החדשה Javicia Leslie, אך התוכניות האחרות שחודשו לעונה נוספת עדיין לא התחילו לשדר את העונה הנוכחית שלהן. בגלל עיכובים הקשורים למגפת הקורונה, ה-CW נאלצה לדחוף את העונות החדשות שלהן לחודשים הראשונים של 2021. העונה השביעית של "הפלאש" לא תתחיל עד חודש מרץ, בעוד ש"אגדות המחר" בכלל לא קיבלו תאריך בכורה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה