אושרה יציאת המשחק FIFA 18 – מה כלול?

שחקני FIFA? יש לכם סיבה לשמוח: EA אישרה היום את צאת המשחק, לקראת סוף 2017

סביר להניח שאין אף אחד אשר לא מכיר את סדרת משחקי הכדורגל המפורסמת FIFA, המפותחת ומופצת על ידי אחת מחברות המשחקים החזקות יותר בשוק – Electronic Arts. סדרת המשחקים אשר רצה כבר הרבה מאוד שנים זוכה לאהדה כל כך גדולה מצד השחקנים, ונראה לפעמים כי היא כבר הושרשה בתרבות שלנו, כך למשל בשיר "בשכונה של איב אנד ליר" תוכלו לראות במשך שניות ארוכות את הצמד שרים תוך כדי שהם משחקים בקונסולת ה-PlayStation 4 שלהם במשחק הסוחף, אבל בגלל שלא באנו לדבר היום על שירים, נגיע ישר אל העניין.

תוצאת תמונה עבור ‪fifa 18‬‏
דוגמה לכריכת המשחק FIFA 18, מן האינטרנט

אם יש דבר אחד אשר אפיין במיוחד את המשחק FIFA 17 מקודמו בסדרה, לא היה זה החלפת המנוע של המשחק למנוע Frostbite של DICE (מוכר לכם מסדרת המשחקים Battlefield), אלא "הקמפיין" אשר התווסף בפעם הראשונה למשחק (The Journey), כשהוסיפה EA מצב משחק לשחקן בודד (Single Player), עם עלילה והרבה, אבל הרבה תוכן. אחרי ההצלחה המסחררת של המשחק, EA אישרה היום סופית את צאת המשחק הבא בסדרה, הלוא הוא ה-FIFA 18, שתאריך יציאתו ככל הנראה יהיה בסוף שנת 2017, ועוד ציינה בדבריה כי במשחק החדש תוכלו לשחק בהמשך של "המסע" של הכדורגלן אלכס האנטר.

בדברים אשר נשא אנדרו ווילסון, מנכ"ל EA, אמר: "FIFA 18 יתבסס על המשך המסע של אלכס האנטר, העונה השניה שלו, עם קווי עלילה חדשים ודמויות חדשות. צוות הפיתוח שלנו אשר נמצא בוונקובר עומל רבות על חווית המשתמש, על מצב ה-Ultimate Team ועל פיתוח המשחק הכי מדויק והכי מרשים אשר ייצרנו איי פעם". עוד הוסיף: "למעלה מ-10 מיליון שחקנים כבר שיחקו ב-The Journey, וכמות השחקנים ב-Ultimate Team ממשיכה לגדול בקצב מסחרר של כ-10 אחוזים תוספת בכל שנה".

מצד אחד, נשאלת השאלה, האם לא מוקדם מידיי לאשר את צאת המשחק ולהתחיל לדבר עליו? אך מצד שני, כל משחק חדש בסדרה מביא עמו מגוון שיפורים, עדכונים ועוד, אז עכשיו תורכם להגיד, מה דעתכם על הצעד של EA? האם תקנו את המשחק FIFA 18, או שתוותרו? מוזמנים לשתף אותנו בדעות שלכם!

אודות .

.

השאר\י תגובה