מיקרוסופט מכריזה: ה-XBOX One יצא כחבילה עם פיפא 2014

משחק הכדורגל פיפא 2014 הוא סדרת המשחקים המצליחה של EA ספורט, הסדרה שיוצאת למעלה מעשור באופן קבוע ומוכרת בדרך קבע מילוני כותרים בעולם, תצא בקרוב למחשבים קונסולות וכו'. חברת מיקרוסופט שחררה הודעה שכל קונסולה מסוג Xbox one שתמכר תבוא כבנדל, כחבילה עם המשחק FIFA 2014 בלא תוספת מחיר למשחק.

הקופסא כפי שתראה עם הכותר בתוכה.
הקופסא כפי שתראה עם הכותר בתוכה.

מיקרוסופט גם הודיעה ש-14 אגדות משחק האולטימטיבית של פיפ"א יופיעו במשחק, אשר תהיה בלעדית ל-Xbox 360 ו-Xbox One.

משתמשים יוכלו לעצב צוות האולטימטיבי שלהם עם שילוב של שחקנים אגדיים על המגרש לצד הכוכבים של היום. Legends תציע גישה לשחקנים קלאסים כמו רוד חוליט, דניס ברגקאמפ, פלה, פטריק ויירה, גארי ליניקר ופרדי ליונברג.
החדשות בעקבות דו"ח CVG מוקדם יותר שבו מקורות ציינו כי מיקרוסופט השיגה "כותר של צד שלישי גדול" לחבילה עם קונסולת הדור הבא שלה, מי שיכול להביא למכירות מרובות של הקונסולות.

בבדיקה של גלקסיית המחשבים יצא לנו לראות שכמה וכמה אתרים מדווחים שעסקה כזאת תביא למכירות שלפחות עוד מיליון קונסלות ביום ההשקה, הכוונה של מיקרוסופט למכור את הקונסולה עם המשחק ללא תוספת מחיר מראה שמיקרוסופט הולכת על שיווק הקונסולה ותשקיע בו המון.

סוני זכתה לטובה בקרב קהילת המשחקים לקביעת מחיר פלייסטיישן 4 ב 499 $ ו349 ליש"ט – שזה 100 $ ו -80 ליש"ט נמוכה יותר מאשר ה-Xbox.

ענק התוכנה מיקרוסופט טען בעבר שהם עובדים על משחקים אקסקלוסיבים לקונסולה שלהם, שזה כמובן היתרון המובהק של סוני, מיקרוסופט ציינה שתפתח משחקים חדשים לצד המשחקים הקיימים כבר, כגון Titanfall משחק מיקרוסופט בלעדי (PC, Xbox 360 ו-ONE), כמו גם DLC Battlefield 4 מתוזמן בלעדי ל-PC, Xbox 360 ו-ONE.

מיקרוסופט מצפה לשחרור הקונסולה החדשה שלה בחודש נובמבר, אם כי היעד הראשוני של 21 מדינות שחרור כבר הצטמצם ל -13.
בקרוב נראה את החברה משווקת את הקונסולה בשלל תערוכות בינלאומיות, טקסים וכו'. כמו כן נקווה שישראל תקבל את הקונסולה בתאריך מוקדם יחסית וגם כאן נראה השקה נוצצת לקונסולה.

סרטון ההשקה של הקונסולה:

כמו כן תוכלו להתעדכן על תאריכי יציאת משחקים באתר, על מנת שתוכלו לדעת מתי כל משחק יצא ולהיות מוכנים אליו 🙂

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה