טריילר ראשון לעונה ה-2 של "חלל אינסופי"

הסדרה "חלל אינסופי" ("Final Space") הצבעונית עתידה לחזור לעונה שנייה ב-26 ביוני.

אחרי שגילינו את חזרתם של "ריק ומורטי" לעונה 4, נראה ששנת 2019 תהיה מלאה בהומור ובאנימציה צבעונית ומטורפת!
גם הסדרה "חלל אינסופי" עתידה לחזור לעונה 2 בתאריך 26.06.19 ברשת Adult Swim שעשתה לה להרגל להביא לנו כמה שיותר טירוף, ואם אפשר באנימציה- עדיף.
בטריילר החדש אנחנו מקבלים תאריך רשמי לחזרת הסדרה, בעוד פחות מחודש:

למי שלא מכיר, הסדרה עוקבת אחרי גארי גודספיד (Gary Goodspeed), אסיר שלומיאל בתחנת כלא בחלל החיצון שנכנס לעימות מול הקיסר העליון המרושע של הגלקסיה, לאחר שפוגש במקרה את חיית המחמד החדשה שלו "מונקייק" (Mooncake) שהוא במקרה גם משמיד כוכבים בעל אינטליגנציה של חיית מחמד.

בין קאסט המדובבים של הסדרה, תוכלו למצוא את:
Orlan Rogers, דיוויד טננט, פרד ארמיסנט, וטום קני- יחד עם חיזוקים מצד ג'יין לינץ', רון פינצ'ס והאחד והיחיד אלן טודיק, שדובב כבר אינספור דמויות וידוע בדיבוביו המצוינים.
הסדרה הופקה על ידי קונאן או'בריאן ועונתה הראשונה שודרה ברשת TBS, ובארץ עונתה הראשונה זמינה לצפייה במלואה במנויי שירות Netflix.
יחד עם הטריילר והתאריך החדש, קיבלנו תקציר לעונה החדשה:

"תחגרו את הישבנים שלכם – זה הולך להיות משוגע.
עונה 2 של חלל אינסופי מוצאת את גארי מתחיל מחדש עם ספינה חדשה ו- AI חדש שידובב על ידי ג'יין לינץ' (Glee) בזמן שהם מנסים להחזיר את מה שנשאר הצוות שלו.
קונאן או'בריין חוזר למלא את תפקידו כקלארנס, עכשיו חלק קבוע בסדרה, לצד רון פוינצ'ס (Undatable) ואשלי בורץ (Attack on Titan) כשהם יוצאים למשימה אפית לשחרר את טיטאן בולו (קית' דייוויד).
לאורך הדרך, גארי נלחם באויבים מרושעים חדשים בהובלתו של אלן טודיק (Firefly), כריסטופר ג'אדג' (סטארגייט SG-1) ואמא של גארי, קלאודיה בלק (Farscape)".

העונה החדשה של "חלל אינסופי" (Final Space) עתידה לצאת בתאריך 26.06.19

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה