טריילר ראשון לגרסת הלייב אקשן של קים פוסיבול

טריילר ראשון לסרט הטלוויזיה שיביא את מרגלת-העל ותלמידת התיכון קים פוסיבול בגרסת לייב אקשן חדשה.

קים פוסיבול הייתה תוכנית אנימציה שזכתה בפרס אמי לסדרות יומיות מבית היוצר של ערוץ Disney, ושודרה בין השנים 2002-2007. סרט הטלוויזיה יעקוב אחר הנערה ומרגלת-העל קים פוסיבול (Kim Possible) בזמן שהיא מסכלת תוכנית מרושעת תוך כדי נסיונות לשרוד את השנה הראשונה של התיכון.

את קים תשחק השחקנית הצעירה סאדי סטנלי (Sadie Stanley), ואותה ילווה רון סטופבל (Ron Stoppable)- העוזר הנאמן והמגושם שלה, אשר יגולם על ידי שון ג’יאמברון (Sean Giambrone), המוכר לכם ככל הנראה מהסדרה “הגולדברגים”.
אל צוות פוסיבול יצטרפו את’נה (Athena) שתשוחק על ידי הזמרת סיארה (Ciara Wilson), ווויד, “הבחור שבכיסא” והעוזר הטכני של קים, שישוחק על ידי Isaac Ryan Brown.

ניתן להסיק מהטריילר כי דוקטור דראקן רוצה לתפוס את קים פוסיבול על מנת לחלץ ממנה את מה שעושה אותה למרגלת על מוצלחת.
בטריילר ניתן לראות את קים משתמשת במגוון רחב של גאדג’טים, חבריהם הטובים ביותר של מרגלי על מאז ג’יימס בונד.
בין הגאדג’טים אפשר לראות תרמיל ריחוף (Jetpack), וו אחיזה (Grappling hook) ולייזר חותך זכוכיות.

הסרט מתהדר באפקטים מוצלחים יחסית לסרט טלוויזיה שהופק על ידי ערוץ הטלוויזיה של Disney, ונראה כי חלק מהקומדיה שבאה בהכרח בשילוב ילדים ונוער בחיי הריגול יופיעו גם פה, עם קים שמאחרת לשיעור- בטח אחרי עוד משימה מוצלחת.

בצוות הדמויות שהגיעו על מנת להפוך את סדרת Kim Possible לדמויות לייב אקשן ניתן למצוא את ד”ר דראקן שישוחק על ידי טוד סטאשוויק (Todd Stashwick), ושיגו נבלית העל שלצידו שתשוחק על ידי טיילור אורטגה (Taylor Ortega).
בנוסף ידוע כי השחקנית כריסטי קרלסון רומנו (Christy Carlson Romano)- מי שדובבה את קים בגרסתה המצוירת, עתידה להופיע בסרט להופעת אורח.

לא ידוע מי קהל היעד אליו מכוונים בערוץ דיסני, מאחר ומעריצי הסדרה המקורית ומי שגדלו איתה כבר ככל הנראה התבגרו ורובם כבר בגיל בו הם יכולים לשתות (את עצמם לשוכרה על מה שעושים לסדרות הילדות שלהם), ואילו ילדים לא צפו וככל הנראה לא מכירים מאוד את הסדרה המצוירת המקורית. אז יהיה מעניין לראות מה יהיו תגובות הצופים.

הסרט “Kim Possible” עתיד לצאת ולהיות משודר בערוץ Disney ב-15.02.19. 

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה