טיזר לסדרה החדשה Miracle Workers

רשת TBS משחררת טיזר טריילר חדש לקומדיה Miracle Workers בכיכוב דניאל רדקליף וסטיב בושמי.

Miracle Workers, הקומדיה החדשה של רשת TBS, הנוצרה ע”י הקומיקאי סיימון ריץ’, מגוללת את סיפורם של קרייג (רדקליף), מלאך האחראי על טיפול בכל תפילות בני האדם וחברתו המלאכית אליזה (ג’רלדין וויסוואנאת’ן); מנגד יש גם את אלוהים (בושמי), הבוס שלו, שמעדיף להישאר בצד, לפרוש, ולעסוק בתחביביו השונים. כדי למנוע מהעולם להיחרב, קרייג ואליזה צריכים לפעול למען נס שלא נראה כמותו מזה זמן רב.

הסדרה הזו היא חומר הגלם הראשון שאנו רואים מסימון ריץ’, מאז 3 העונות שלו בקומדיה הרומנטית ברשת FX – בשם “Man Seeking Woman”. בדיוק כמו Man Seeking Woman (שהיה מבוסס על ספרו של ריץ’ מ-2013), גם Miracle Workers תהיה אדפטציה לאחד מספריו של הקומיקאי; הפעם זו אדפטציה לנובלה “What In God’s Name” מ-2012. בנובל גן עדן מתואר כ-“גן עדן בע”מ”, ארגון המתקשה להתקיים כתוצאה מכך שהבוס הגדול שלו, אלוהים, החליט להיעלם ולהתעסק בדברים טיפה יותר חשובים, לפחות לו, מאשר גורל המין האנושי.

הטיזר לסדרה אמנם קצר, אך בהחלט ניתן לראות את ההומור הידוע של ריץ’ יחד עם בושמי בתפקיד אלוהים שמאס מבני האדם והבעיות שלהם. התחביב של אלוהים, כך מסתבר, הוא למצוא שמות חדשים לסופות טורנדו מאשר לטפל בתפילות של אנשים המתחננים לעזרה בתקווה לשרוד את הסופה הבאה. בהחלט נראה מבטיח למעריצי סימון ריץ’ וההומור שלו.

יהיה מעניין לראות כיצד הסדרה תתפקד מבחינת רייטינג וקבלתה ע”י המעריצים, במיוחד ברשת TBS עם כוכבים גדולים כמו דניאל רדקליף וסטיב בושמי; בנוסף לכך שהסדרה בעלת שבעה פרקים בלבד ומשלבת הומור עם פנטזיה.

בכורת הסדרה תושק ב-12 לפברואר 2019.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה