הצצה ראשונה למראה הג’וקר הסופי של “גות’הם”

אחרי ארבע עונות שזכו להצלחה יחסית, והידיעה כי העונה החמישית תהיה האחרונה- הנבל הכי מזוהה עם האביר האפל נחשף בטיזר ובתמונה חדשה.

במהלך השנים האחרונות, סדרות וסרטים המתקשרים אל האביר האפל של גות’האם מקבלים אהבה מהקהל בצורה חסרת תקדים- בין שיתוף פעולה עם צבי הנינג’ה לסדרת מקור על אלפרד.
הסדרה “גות’האם” סיפרה ומספרת את סיפורו של ברוס ווין הצעיר בעודו לומד להפוך לבאטמן, ובמקביל את סיפורו של ג’ים גורדון- בלש המשטרה המוכר שמשתף עימו פעולה כבר שנים.

העונה החמישית והאחרונה שכרגע משודרת עתידה לסיים את הסיפורים הללו, ובסופה באטמן יגיח מן הצללים- כעשר שנים אל תוך העתיד.
מסיבות חוקיות הנוגעות לזכויות יוצרים, אין לסדרה אפשרות לקרוא לנבל, המגולם על ידי קמרון מונהאן (Cameron Monaghan) בשם “גו’קר”, אך דמותו לבושה בבגדים בצבעים של הנבל האייקוני, והשחקן אימץ המון משפת הגוף המזוהה עם הג’וקר.

כעת, בטריילר חדש לקראת פרק סוף העונה המתקרב- נחשפת גרסת הסדרה לנבל הכי מזוהה עם איש העטלף:

דמותו של “הג’וקר” החדש, או בשמו בסדרה- ג’רמיה ולסקה (Jeremiah Valeska), מופיעה במצב “לא טוב” בלשון המעטה.
הוא קירח, כמעט קטטוני בבית החולים לחולי נפש שיהפוך לביתו- ארקהם אסיילם (Arkham Asylum), אך נראה שהוא יחזור לעצמו לפרק הסיום הכפול של הסדרה- שישודר בתאריך 18.04.2019.
בסוף הטריילר אנחנו זוכים לג’רמיה במלוא הדרו, מכוסה איפור לבן, שיער צבוע בירוק- ועם Batarang שתקוע לו ביד, ככל המראה בעודו מתמודד מול הגרסה העתידית של באטמן.

יחד עם הטריילר, שוחררה גם תמונה חדשה של הדמות, במלוא “הדרה”:

בעבר הסדרה זכתה לביקורת על יחסה לדמויות גלריית הנבלים של באטמן, אך עם יציאת העונות נראה שזכתה להערכה מחודשת לגרסאות המיוחדות שלה לדמויות הנבלים של איש העטלף המוכר.
גרסאתו של מונהאן ל-“ג’וקר” הייחודי שלו, זכתה לשבחים רבים, ועוד יותר כאשר הושווה לגרסאתו של ג’ארד לטו- שנשחטה על ידי קהל המעריצים.
ישנה תקווה בקרב המעריצים, כי עקב האהדה לדמותו של ג’רמיה ולסקה- חברת DC יאשרו לסדרה לקרוא לדמות Joker, ולתת לדמות את האישור הסופי של חברת המקור שהביאה את הדמות לפופולריות לה היא זוכה כיום.

הפרק הכפול הסופי של “גות’האם” יתחיל שידוריו בתאריך 18.04.2019.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה