שני משחקי Warcraft הראשונים זמינים עכשיו ב-GoG

לרגל 25 שנה לסדרה, Blizzard מוציאה את שני משחקי Warcraft הראשונים עבור מחשבים מודרניים. לא מדובר בגרסה מחודשת אלא אפשרות לשחק במשחקים דרך חנות GoG.

לפני קצת פחות מ-25 שנה, יצא משחק האסטרטגיה Warcraft Orcs and Humans ההתחלה הצנועה בסדרת האסטרטגיה האהובה שהובילה ליצירת Starcraft ו-WoW. ומהיום, לא צריך לשאול את הדוד הזקן (בן 30-40) שלכם איך היה לשחק פעם במשחקים שהתחילו את הכל, או אפילו להוריד אמולטור דוס כדי לשחק בעצמנו ולשבור את הראש איך שומרים. לקראת חגיגות חצי היובל, Blizzared משתפת פעולה עם חנות המשחקים GoG ומביאה לנו את שני המשחקים הראשונים בסדרה. את המשחק הראשון תוכלו לקנות עבור 5.99$ ואת השני עבור 9.99$. אם אתם עפים על עצמכם ורוצים שני משחקי אסטרטגיה קלאסיים ששינו את הז'אנר (ואתם לא בקטע של C&C) אתם יכולים לקנות את שניהם ביחד עבור 14.99$ בלבד. Warcraft 2 מגיע עם שתי אפשרויות להרצת המשחק – גרסה מעודכנת למשחק המותאמת למחשבים חדשים ועם משחקי מולטפלייר מבוססי LAN או את הגרסה המקורית עם גרפיקת SVGA ושירותי Battle.net עבור משחקים מקוונים. המשחקים גם מגיעים עם חבילות ההרחבה של המשחק Beyond the Dark Portal.

ילדים יקרים, ככה נראתה פעם ילדות

Warcraft Orcs and human ו-Warcraft 2 BattleNet Edition זמינים עכשיו דרך חנות GoG ללא DRM או צורך בחיבור מקוון לאחר ההתקנה הראשונית.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה