הפלאש – טריילר חדש חושף את חזרתו של בארי

בארי חוזר לעולם בטריילר חדש לעונה הרביעית של "הפלאש" והוא נראה מנותק מהמציאות

אחרי שבסוף העונה האחרונה בארי הקריב את עצמו ונכנס לכלא ב-Speed Force כדי להציל את העולם, ידענו שהוא יחזור מיד בעונה הבאה, אבל לא ידענו מתי ואיך. כעת, לפי הטריילר הראשון מה-CW לעונה החדשה של "הפלאש", נראה שזה הולך לקרות בפרקים הראשונים.

הטריילר החדש, שתראו עוד רגע, מראה שהצוות מחליט להחזיר את בארי מה-Speed Force, למרות שאייריס מתעקשת שזה לא מה שהוא היה רוצה ובארי חוזר לא כמו שאנחנו מכירים אותו.

חוץ מהזקן המגניב שגרנט גוסטין גידל, אנחנו רואים שבארי ככל הנראה בטראומה מהכלא הנוראי ב-Speed Force שראינו בעונה הקודמת, שמכריח את האסיר שלו לראות את האירוע הנוראי ביותר בחייו שוב ושוב. אחרי שלקח לוולי כל כך הרבה זמן להתגבר על מה שהוא ראה, לא מפתיע שבארי משותק ומנותק לגמרי מהמציאות אחרי שהוא חוזר ל-Earth1. למרות זאת, נראה שהצוות לא מוותר על לנסות לעורר אותו בכל דרך שהיא; סיסקו מרכיב לו חליפה חדשה (עליה כבר שמענו) ואייריס נותנת לעצמה להלכד בשבי על ידי הנבל הגדול של הפרק.

נראה שהעונה הולכת להתחיל בצורה מאוד מעניינת ויהיה מעניין לראות את ההשלכות שהצוות, ככל הנראה, יחוו בגלל שהם שיחררו את בארי מהכלא שלו. האם זאת תהיה הסיבה לקרוסאובר המצופה? נחכה ונראה כשהפלאש יחזור לרוץ על מסך הטלוויזיה שלנו ב-10 באוקטובר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה