נווט מכוכב אחר של Disney מקבל עיבוד מחודש

"נווט מכוכב אחר", אחד מסרטי הילדים האהובים של שנות ה-80 מקבל עיבוד מחודש

"נווט מכוכב אחר" הוא סרט מדע בדיוני לילדים משנת 1986 על ילד בן 12 בשם דיויד פרימן (אותו מגלם ג'ואי קריימר) שנעלם וחוזר הביתה אחרי 8 שנים בלי שהזדקן יום אחד. מסרט מיסתורין משפחתי הסרט נהפך להיות מאוד מהר סרט הרפתקה מדע בדיוני, עם דיויד שמתאחד עם הספינה החייזרית שחטפה אותו (שאת קול החללית עושה פי-ווי הרמן), ומנסה להחזיר אוסף של חייזרים לכוכב שלהם ולהמלט מידי החוק.

הסרט בוים על ידי Randal Kleiser, שהביא לנו את המחזמר הקלאסי "גריז", והיה הצלחה מינורית בקופות הקולנוע כאשר יצא למסך הגדול. רק אחרי מספר שנים כשיצא בקלטות וידאו ושודר בכבלים, הסרט קיבל את הערכה האמיתית שלו בתור אחד מסרטי הלייב-אקשן הטובים של חברת Disney וכמו עם כל קלאסיקה אהובה, הוליווד מחליטה לעשות עיבוד מחדש לסיפור הקלאסי.

חידוש היה במקור מתוכנן ב-Disney ב-2009, אבל בוטל על ידי החברה בשביל פרויקטים אחרים. כעת, לפי דיווח חדש, התסריטאי Joe Henderson, שכתב עבור סדרות כמו "צווארון לבן" ו"לוציפר", נבחר לכתוב גרסה חדשה לסיפור עבור עיבוד שיקרה ב-Lionsgate Studio.

האם עיבוד מחדש יוכל לתפוס את הקסם של הסרט המקורי? רוב הסיכויים שלא, אבל ל-Henderson יש הזדמנות מצוינת לקחת את הסיפור למקום חדש, כל עוד הוא שומר על טון שמתאים לכל המשפחה מאשר רק ילדים. אנחנו נמשיך לעדכן אתכם בפרטים חדשים בעתיד.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה