האחים רוסו מפיקים סדרה על Deadly Class

האחים רוסו, שהביאו לנו חלק מסרטי הקומיקס הטובים ביותר של Marvel, יפיקו סדרת טלוויזיה על הקומיקס Deadly Class

בזמן ש-Marvel ו-DC ממשיכים את המאבק לדומיננטיות על המסך הגדול, קומיקסים מחברות אחרות עושים את דרכם למסך הקטן. Andy Muschietti, הבמאי של “זה”, מביא את Locke & Key ל-Hulu וכעת האחים רוסו יעזרו להביא את קומיקס האינדי Deadly Class לערוץ Syfy.

האחים רוסו, שכעת עובדים על “הנוקמים: מלחמת האינסוף” והסרט הבא אחריו עבור Marvel, ככל הנראה מצאו את הזמן לתכנן על פרויקטים עתידיים, כמו Mastermind, סדרת FX חדשה שהם יביימו ויפיקו וסדרה לקומיקס Deadly Class מבית Image שתעלה בערוץ Syfy. לפי הדיווח יצטרפו אליהם Adam Targum בתור מנהל הפרויקט ו-Lee Toland Krieger בתור במאי הסדרה.

הקומיקס, ששיחרר גיליון ראשון ב-2014, נכתב על ידי Rick Remender ואוייר על ידי Wesley Craig. הסיפור עוקב אחרי יתום בשם מרקוס לופז, שמצטרף לבית ספר יוקרתי למתנקשים אחרי ילדות ארוכה ברחובות העיר. הסיפור מתרחש בשנות ה-80 וחוקר את עברו העצוב של לופז בזמן שהוא עובר אימונים אינטנסיבים ואלימים בבית ספר פרטי.

הקומיקס נשמע כמו חומר מקור מצוין לסדרת אדפטציה, יש מספיק עלילה ותוכן בבית ספר למתנקשים כדי ליצור סדרת טלוויזיה עם סיפור זורם שתמשיך לסקרן את הצופים עם המיסתורין לגבי עברו של לופז, רק בואו נקווה שההפקה הזולה של ערוץ Syfy לא תורגש פה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה