עדכונים חדשים מגיעים ל-For Honor

נחשפו פרטים חדשים אודות ההרחבה החדשה של For Honor.

במשך תקופה אנחנו יודעים כיצד תקרא ההרחבה החדשה של המשחק For Honor, אבל עד היום לא ידענו עליה שום פרט. כעת Ubisoft חושפת לנו פרטים חדשים על מצב המשחק Arcade Mode שההרחבה החדשה בשם Marching Fire תוסיף לנו למשחק.

ה-Arcade Mode הוא למעשה מצב משחק קלאסי של שחקן כנגד הסביבה, שיהיה זמין אך ורק למי שקנה את חבילת ההרחבה. מה שהופך את זה לקצת פחות קיצוני זו האופציה של להוסיף חבר שלא רכש את ההרחבה למשחק, וככה לתת להם לטעום את התוספת החדשה. במצב המשחק החדש אנחנו נתייצב כנגד יריבים שמאחוריהם עומד AI. למצב משחק זה תהיה אופציה לבחירת רמת קושי. מה שהופך את זה למעניין יותר זו האופציה של הקרב להפוך לבלתי צפוי, בזמן שבאופן אקראי מופיעים להם בזירה מעצימי יכולות קרב שונים, היכולים לפעול לטובתנו או ה-AI.

מה שעוד נמסר מ-Ubisoft זה שאותו מצב חדש יהיה זמין למשחק אינספור פעמים, ויהיה ניתן לשחק בו לבד או עם חבר. מי מאיתנו שמבצע הזמנה מראש לחבילת ההרחבה של For Honor, יזכה לקבל גישה לגיבורים החדשים, ל-Arcade Mode, ל-Breach Mode ולתלבושות העלית עבור כל אחד מהגיבורים במשחק.

מי מכם שלא יצא לו להתנסות במשחק, ישמח לשמוע שה-Starter Edition זמינה כעת בחינם עד ה-27 לחודש, אז למה אתם מחכים הצטרפו ל-For Honor והגנו על כבוד הלוחמים שלכם.

חבילת ההרחבה Marching Fire תגיע למשחק ב-16 לאוקטובר.

https://youtu.be/-MQfVwUOvsA

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה