ארבע שמועות שאני מקווה שיתבררו כנכונות ב-E3 2019

E3 2019 בפתח וכולנו במתח לראות אלו שמועות יתבררו כנכונות

E3 2019, תערוכת המשחקים החשובה ביותר של השנה תתחיל היום בערב עם מסיבת העיתונאים של חברת Microsoft. כמו בכל שנה כמויות אדירות של שמועות עשו להן כנפיים, חלקן נכונות (כמו Watch Dogs Legion) ולחלקן מזויפות (כמו דפי הלו"ז המזויפים של מסיבות העיתונאים שמודפסים בכל שנה). בדומה לרוב האנשים בתעשייה גם אני במתח לראות אלו שמועות יתבררו כנכונות ואלו לא, לכן החלטתי להכין רשימה של חמש שמועות שאני מקווה שיהיו נכונות.

Dino Crisis

כבר עברו יותר מ-15 שנה מאז צאתו של המשחק האחרון בסדרת משחקי ההישרדות-אימה עם דינוזאורים, Dino Crisis, ויש סיבה טובה לכך אותו המשחק, Dino Crisis 3, נחל כישלון ביקורתי וכספי מוחלט. הסדרה עצמה גם ידעה ימים טובים יותר, במיוחד בשני המשחקים הראשונים שזכו להרבה מאוד הצלחה וזכורים לטובה אצל הרבה אנשים. בכל שנה כשחרושת השמועות סביב E3 מתחילה שמה של סדרת המשחקים עולה מחדש, הפעם, אני מקוווה שזאת תהיה האמת.

Fable 4

סדרת משחקי התפקידים Fable מעולם לא הייתה הסדרה הבולטת ביותר ז'אנר, היא לא הייתה מושקעת כמו Mass Effect ו-Final Fantasy ולא סיפקה בחירה חופשית כמו Fallout ו-The Elder Scrolls. אבל ל-Fable היה משהו לסדרות האלה לא היה מעולם, חוש הומור מפותח במיוחד, כזה שגרם להמון אנשים להינות ממשחקי הסדרה גם אם הם לא היו היהלומים הכי מלוטשים. השמועות על Fable 4 התחילו כבר מזמן וככל שהזמן עובר מצטיירת תמונה לפיה המשחק מפותח באנגליה על ידי חברת Playground Games המוכרת לרובנו ממשחקי המירוצים המצוינים Forza Horizon.

The Simpsons

אנחנו כבר יודעים שהמפיקים והכותבים של משפחת סימפסון יהיו חלק מהפאנל של שידור E3 Coliseum וידברו על "30 שנים של משחקי וידאו ובדיחות על משחקי וידאו". בתקווה אולי גם תהיה שם הכרזה על משחק חדש. האם זה יהיה משחק בסגנון של משחק הפעולה-הרפתקאות והמירוצים The Simpsons: Hit & Run? כולנו נדע ב-11 ביוני.

E3 2019

Alien

אחרי האכזבה ממשחק הטלפון Alien: Blackout, שאמור היה להיות המשך למשחק ההישרדות-אימה המעולה Alien: Isolation, בוערת בי התשוקה למשחק המשך אמיתי לקונסולות ולמחשב האישי.  ציוץ של כריס לטויל, שבעברו עבד בחברות כמו Bioware ו-Obsidian, עם צילום מסך של החייזר התניע מחדש את חרושת השמועות. בציוץ עצמו היה כתוב "בקרוב…" ומה מתרחש בקרוב? E3, כמובן. יחד עם זאת, אני הייתי מציע לקחת את זה בערבון מוגבל, משום שעדיין לא ברור עם זה באמת החשבון שלו.

אודות דניאל לניאדו

במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

השאר\י תגובה