מכשיר ה-Galaxy S10+ של Samsung מוצג בהדלפות חדשות

לאחרונה הודלפו הדמיות והמפרט למכשיר הדגל החדש של Samsung ה-Galaxy S10+ ובנוסף, גם השוואת ביצועים בין הגרסאות השונות של ה-Galaxy S10+.

מכשיר הדגל החדש של Samsung ה-Galaxy S10+ יגיע עם מסך כעור בצדדיו בגודל של 6.44 אינצ’, הוא יכלול בתוכו חיישן טביעת אצבע אשר יהיה מוטמע במסך, ובנוסף יציג לא פחות מארבע מצלמות אחוריות בסידור אופקי ושתי מצלמות קדמיות בפינה הימנית העליונה של המסך.

ה-Galaxy S10+ החדש יפעל בזכות סוללה בקיבולת של 3700mAh ויכלול חיבור 3.5 מ”מ לאוזניות. כמעט כמו כל מכשיר דגל כיום, המכשיר יגיע עם חיבור Type-C ומערך רמקולים בתחתית המכשיר. כפתור ההדלקה ימוקם בצד ימין של המסך, וכפתורי השליטה בעוצמת השמע ובעוזרת הקולית של סמסונג ממוקמים בשמאל.

המכשיר החדש יגיע בשתי גרסאות השונות בערכות שבבים. האחת מונעת על ידי ה-Snapdragon 855 החדש של Qualcomm אשר תמכר בארה”ב וגרסה נוספת לשאר השווקים שתגיע עם ערכת השבבים Exynos 9820 מבית Samsung, שני הגרסאות הללו ימכרו במהדורות שונות הכוללות 6GB ו-8GB של RAM.

בהדלפה נוספת הופיע גרף המשווה את הביצועים של שתי ערכות השבבים ב-Galaxy S10+ עבור ניקוד של קריטוריונים שונים.

ניתן לשים לב כי בגרף מופיעות לנו ערכות השבבים 845 ו-855 של Qualcomm אל מול Kirin 920 המניע את ה-P20 PRO של HUAWEI ואת Exynos 9820 החדש של Samsung. למעט דירוג מהירות הגישה לזיכרון ניתן לשים לב כי ערכת השבבים 855 מבית Qualcomm מובילה בכמעט בכל המדדים. כעת רק נשאר לחכות לתחילת מכירת ה-Galaxy S10+ ולבדוק את שתי הגרסאות.

על פי ההדלפה ה-Galaxy S10+ משוער להשקה בתחילת פברואר 2019.

 

אודות גיא גורדון ביברשטיין

בקיצור, במקום מוצץ לעסתי מעבד פנטיום 2. לא בקצרה, סטארטאפיסט בתחום חומרה, עתודאי לאווירונאוטיקה וחלל בטכניון, גיק מטורף, מעצב UX וכותב עלילה למשחקי מחשב בזמן הפנוי.

השאר\י תגובה