קשת 12 התחילה תוכנית גיימינג לילית חדשה

נראה שגיימינג צובר תאוצה מטורפת בפופולריות בישראל וכעת הגיע למסך הקטן בערוץ קשת 12

אין ספק שהגיימינג בישראל תמיד היה פופולרי ומצליח, אבל זה קיבל לרוב יחס מזלזל מהמדיה, העיתונים והכי הרבה, ההורים שלנו. אבל תודות לגדילה העולמית של קהילות הגיימינג ועלייתם לפופולריות של כוכבי היוטיוב, נראה שגם המדיה בישראל, או יותר נכון קשת 12, מכירה בהצלחה שמתכוללת בתעשיית הגיימינג הישראלית.

ערוץ קשת 12 התחיל השבוע בתוכנית לילית חדשה מבית Game In Mako בשם Game In Nights שמתרכזת בעולם הגיימינג. את התוכנית מנחים היוטיוברים הישראלים מיכאל ספיר, שחר סויקיס, אליאור בילוקס ועוד רבים והם ידברו על החדשות והעדכונים החמים ביותר מתעשיית הגיימינג של הארץ והעולם, וליגת ה-ESport של ישראל. בנוסף, המנחים יבצעו Unboxing של מוצרים במהדורות מיוחדות ומשחקים.

קהל הגיימרים שבבית גם יוכל להשתתף בכיף- המנחים יתמודדו אחד מול השני באתגרים ותחרויות נושאי פרסים והצופים שבבית יוכלו גם להתמודד בתחרות. ערוץ קשת 12 צופה קהל גיימרים לא קטן, בהתחשב שקהילת הגיימרים הישראלית של היום מונה כ-400 אלף גיימרים והמספר ממשיך לעלות.

בדומה למה שאנחנו עושים כל שנה באתר, Game In Nights יסקר את פסטיבל הגיימינג שיחול ב-28 עד ה-29 במרץ בהיכל שלמה בתל אביב ויסקר את אירועי השיא של ליגת ה-ESport הראשונה בישראל.

תוכנית Game In Nights משודרת בערוץ קשת, בימים ראשון ושני בשעה 01:15 בלילה ושידורים חוזרים בסוף השבוע.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה