בואו לפגוש את צוות PCGalaxy ב-GAME IN סוכות!

מעל 30 מתחמי תוכן ו-450 עמדות משחק יחכו לכם בכנס Game In בסוכות!

אנו שמחים להודיע על הגעת צוות PCGalaxy לכנס הגיימינג הגדול של חג סוכות, Game In. לפני שנמשיך יותר אל הפרטים נוכל להגיד לכם שבכנס יחכו לכם מגוון אטרקציות כמו עמדות משחק, תחנות VR ועוד.

כנס זה הוא הראשון מסוגו בישראל והוא ייתרחש בגני התערוכה בתל אביב. אורחי הכנס יוכלו להנות ממגוון של אטרקציות שונות ותחרויות נושאות פרסים, יחד עם הזכות להתנסות במגוון המשחקים הגדולים שייצאו לשוק הגיימינג בזמן הקרוב.

משחקים כמו Recore, Forza Horizon 3 ו-FIFA 17 הם רק קמצוץ מהמגוון הרחב של המשחקים שייחכו לכם בכנס. בנוסף, בכנס תוכלו להתרשם מהמיצגים של Asus, HyperX ו-MSI, שיציגו את המוצרים החדשים ביותר שלהם.

Game In ייתרחש בתאריכים ה-19-20 לאוקטובר (חול המועד בחופש סוכות לתלמידים שבינינו) בביתן 11 שבגני התערוכה תל אביב. בהפקת הכנס משתתפים כמה מהחברות הגדולות ביותר בארץ, כמו Microsoft, HP, Domino's Pizza, מחסני חשמל ורבות אחרות. אני משאיר אותכם עם מספר לינקים שימושיים שיעזרו לכם לברר יותר מידע.

כרטיסים לכנס החדש תוכלו לרכוש כבר עכשיו במחירים מוזלים עד ה-29.9 באתר הכנס, שם תוכלו לראות גם את הוראות ההגעה למתחם ולוח הזמנים המלא לאירועים השונים (טורנירים, זמני הכניסה השונים ועוד).

צוות האתר שלנו כמובן ידאג להגיע ולסקר את שני ימי האירוע, יחד עם עדכוני מידע נוספים לגבי הכנס בשבועות המתקרבים, כשיגיעו.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה