גיימרים ביוטיוב, בואו להכיר את עולם היוטיוברים

מהו יוטיובר? זהו גבר או אישה ( כן יש כאלו, אפילו תכירו אחת כזו בקרוב ) שמעלה סרטונים לאתר היוטיוב ומסקר שם משחקים, מעלה דיווחים על דברים הקשורים בגיימינג, מעלה סרטוני משחקיות ופשוט אוהב לדבר על מה שהאתר שלנו מתעסק

על מנת להכיר לכם את העולם הזה, הלכנו ודיברנו עם חמישה יוטיוברים מצליחים אשר מעלים מדי יום סרטונים חדשים, לכל אחד מהם יש מאות ואפילו אלפי מעריצים אשר צופים בכל מה שהם רק מעלים.

לקחנו מספר שאלות, שאלנו אותם והבאנו לכם את זה כאן, ארבעה גיימרים וגיימרית אחת נמצאים בכתבה הזו, כמובן שיש עוד המון כאלו אבל אלו ההמלצות שלנו להפעם

השאלות אשר נשאל את המרואיינים שלנו:

 • מהו אתר Youtube עבורך?
 • למה בחרת להיות יוטיובר/ית?
 • מאיפה הכרת את יוטיוב?
 • מה מיוחד בערוץ שלך 

מספר דברים שאנחנו נוסיף על כל ערוץ יוטיוב כזה, נתן את מספר המעריצים שלו בעת פרסום הכתבה, נתן כמובן קישור לערוץ היוטיוב ופרסום הסרטון הראשון שלו.

CreativeCommentator

שאלה 1: מהו אתר Youtube עבורך?
תשובה: יוטיוב עבורי,זה מקום שאפשר לשתף אנשים במה שאתה מרגיש/חושב ולבדוק אם מישהו מסכים איתך,אפשר גם למצוא אנשים שיכולים לעזור לך,ואפילו ללמוד מהיוטיוב.

שאלה 2:למה בחרת להיות יוטיובר?
תשובה: יום אחד שיחקתי עם ידידה שלי מיינקראפט ואמרתי לעצמי, למה לא נראה לכולם איך אנחנו משחקים, לא היה אכפת לי  מהלייקים והסאבים, הקהילה רק התחילה,
לפני 4 חודשים פתחתי את הערוץ הזה, זה כיף להיות יוטיובר,לערוך לצלם ולקבל אהדה

שאלה 3:מאיפה הכרת את Youtube?
תשובה: מוסיקה כמו כולם אני חושב,אה ולא לשכוח ש-Fail היה חלק חשוב מהיוטיוב,זה היה השימוש שלי

שאלה 4: מה מיוחד בערוץ שלך?
תשובה: אני קודם כל חושב שכל יוטויובר הוא מיוחד,כל אחד יכול להעביר סרטון שונה בדרך שונה,אני חושב מה שמיוחד בי, זה שאני עושה מה שאני רוצה בערוץ ודברים שאני רק נהנה מהם, חוץ מזה אני נותן יחס ממש יפה לסאבים שלי, נותן להם הגרלות ומדבר ועונה לכל אחד ואחת מהם.

מספר מעריצים נכון להיום: 572 
מספר הצפיות נכון להיום: 11,042
מועד פתיחת הערוץ: 03/08/13
קישורhttps://www.youtube.com/user/CreativeCommentator2/videos
הסרטון הראשון שלו:

PixelShot

שאלה 1: מהו אתר Youtube עבורך?
תשובה: יוטיוב בשבילי זה… משהו שקשה לתאר, זה אתר שבו אתה יכול למצוא את התוכן שאתה הכי אוהב לראות, לדוגמא : אתה אוהב גיימינג , מכוניות אתה תמצא את זה שם.
ויש את החלק של אלה שמעלים את התוכן , שזה הקטע שאני עוסק בו, בקטע הזה אתה צריך להיות הכי משוחרר והכי אמיתי לקהל שלך , שהוא בסופו של דבר זה שצופה בך.

שאלה 2:למה בחרת להיות יוטיובר?
תשובה: בהתחלה זה התחיל מלפרסם מה שאני בונה במשחק מיינקראפט, מפות במשחק וכאלה , ואז זה הגיע לקטע היותר רציני של גיימינג שהתחלתי להכיר יותר משחקים , והתבגרתי מבחינת הגיל והדיבור והקול, התחלתי לעסוק בקצת יותר רצינות בעיניין והערוץ גדל , זה כיף לראות תמיכה אחרי השקעה רבה שיוטיובר עושה

שאלה 3:מאיפה הכרת את Youtube?
תשובה: כמו כל בן אדם ראיתי שם סרטוני "פאשלות" נקרא לזה ושירים וזמרים וכאלה אבל, יום אחד הגיע חבר והראה לי את קהילת הגיימינג ביוטיוב , שממנה התלהבתי, אהבתי לשחק במשחקים מאז שהייתי קטן אבל כל מי שהיה לי בסקייפ זה משפחה ואז התחלתי ביוטיוב עצמו , קיבלתי פירגונים על מה שאני עושה , ושמחתי והמשכתי לעשות.

שאלה 4: מה מיוחד בערוץ שלך?
תשובה: מה שמיוחד בערוץ שלי זה שאני עושה קומנטרים. לכל קומנטרי אני מעלה כמה גיימפלייז ( כלומר שברקע יש הרבה סוגי משחקים) לדוגמא באטלפילד, קוד, GTA, אססין קריד ועוד.

מספר מעריצים נכון להיום: 291 
מספר הצפיות נכון להיום: 20,173
מועד פתיחת הערוץ: 09/03/13

קישורhttps://www.youtube.com/channel/UCRUQFTtShjxqLDkA0HPKOoQ
הסרטון הראשון שלו:

SuperDuck HD

שאלה 1: מהו אתר Youtube עבורך?
תשובה: יוטיוב זה תחביב + מקום שאני יכולה להביע את עצמי

שאלה 2:למה בחרת להיות יוטיובר?
תשובה: יש הרבה זמן פנוי, להעביר לאנשים את הזמן ולעניין אותם, לעשות דברים שאני אוהבת ולהעביר את התוכן הזה לאנשים. ככה גם אני נהנת וגם הם.

שאלה 3:מאיפה הכרת את Youtube?
תשובה: הכרתי ממש במקרה בגלל מורט ופיקסטורה, כנראה חיפשתי Walkthrough ומצאתי אותם (: ומשם הכל זה אגדה (;

שאלה 4: מה מיוחד בערוץ שלך?
תשובה: בתכלס, לדעתי כל ערוץ הוא מיוחד. כי את כל ערוץ מנהל בנאדם אחר עם תוכן אחר, הערוץ אולי מיוחד בעייניי אנשים כי יש תוכן שהם אוהבים.. אני מביאה בערוץ רעיונות ותכנים שלי (: שלדעתי זה כבר דבר מיוחד (;

מספר מעריצים נכון להיום: 1253 
מספר הצפיות נכון להיום: 9202
מועד פתיחת הערוץ: 24/09/13

קישורhttps://www.youtube.com/channel/UC2MFpcxJ2-j_cvzhs0Grs_A
הסרטון הראשון שלה:

DeptiCommander

שאלה 1: מהו אתר Youtube עבורך?
תשובה: יוטיוב בשבילי הוא המקום הכי טוב לשיתוף פעולה בין אנשים, היכרות עם אנשים , פירגון.

שאלה 2:למה בחרת להיות יוטיובר?
תשובה: רציתי להיות יוטיובר כי זה המקום הכי טוב להראות בו את הכישרון שלך הכולל : דיבור , איך שאתה משחק משחקים , המון צחוקים וכמובן איך שאתה מפיק את הסרטון שלך.

שאלה 3:מאיפה הכרת את Youtube?
תשובה: הכרתי את יוטיוב מחבר ושותף לשעבר בערוץ הקודם שלי והוא אמר לי שיש אנשים שמעלים סרטונים כמו SHADOWSKROPS , FIXTURA ואני התלהבתי מזה ואמרתי שזה רעיון נהדר

שאלה 4: מה מיוחד בערוץ שלך?
תשובה: הערוץ שלי לא מיוחד , אבל הוא מוצג בדרך שונה, זה מתבטא בסגנון המשחקים שאני משחק בערוץ ואנשים שאני מנסה להיות כמוהם כגון PEWDIEPIE שבעצם משחק משחק ושם את הקטעים הכי מצחיקים ומעלה (סגנון דומה לשלי , רק שהוא המציא אותו)

מספר מעריצים נכון להיום: 102
מספר צפיות נכון להיום: 509
מועד פתיחת הערוץ: 27/11/13

קישורhttps://www.youtube.com/channel/UCtTKV8PeHtW_IW6TSEoSAqw
הסרטון הראשון שלו:

DeGamerZone

שאלה 1: מהו אתר Youtube עבורך?
תשובה: בכל מקרה יוטיוב בשבילי זה תחביב , זה כבר נהיה חלק מהאג'נדה , חלק מהיום שלי להיכנס לאימייל , לבדוק ולהתעדכן. זה מקום לשפוך ולדבר לעצמי ואנשים מקשיבים אחר כך , זה מקום לקבל מוטיבציה ואהבה ותמיכה מאנשים שלאט לאט מכירים אותך , זה מקום שבזכותו אתה יכול להיות מישהו שמכירים אותו , ולא סתם עוד מישהו. הנאה עצומה , סיפוק וכיף

שאלה 2:למה בחרת להיות יוטיובר?
תשובה: להיות מישהו , שיכירו אותי , לשתף סיפורים ומחשבות ודעות לאנשים , שילמדו וישכילו מדעות אחרות , לקדם את הגיימינג ולהנות.

שאלה 3:מאיפה הכרת את Youtube?
תשובה: יוטיוב הכרתי מאז ומתמיד , קיבלתי השראה ומוטיבציה מ-FIXTURA , ומאז התחלתי.

שאלה 4: מה מיוחד בערוץ שלך?
תשובה: זה תלוי בעיני המתבונן. לדעתי מה שמיוחד אצלי זה שחוץ מקומנטרים יש עוד הרבה סדרות שפונות לגיימר מצדדים שונים של המטבע , פארודיות , סיקורים ואנבוקסינג , אני מנסה להציג את זה בדרך שונה עם הטאץ' שלי ועם הקול שלי ובדרך הכי מקצועית שאפשר , וכנראה שזה עובד.

מספר מעריצים נכון להיום: 2451
מספר צפיות נכון להיום: 103,212
מועד פתיחת הערוץ: 20/12/12

קישורhttps://www.youtube.com/user/DeGamerZone/
הסרטון הראשון שלו:

אלו היו חמשת היוטיוברים שלנו, בזמנכם הפנוי אתם מוזמנים לעשות סאב לערוץ היוטיוב של האתר – https://www.youtube.com/user/pcgalaxychannel

רוצים להופיע בסיקור הבא שלנו? שלחו לנו למה כדאי לכם להופיע, דרך ליצור אתכם קשר וקישור לערוץ שלכם באימייל ואנחנו כבר נדע לפרסם אותכם 🙂 גם יש עמוד צור קשר מיוחד אם אתם עצלנים ..

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

9 תגובות

 1. נחמד אהבתי את האחרון

 2. תדה.. בא לי גם להיות כזההה זה נראה מגניב

 3. תודה, מי שרוצה להרשם שידבר איתי בסקייפ שלי: roi741

 4. אהבתיי תעשו את זה קבוע זה יהיה קטלני
  אגב הבחורה מעפנה.. האחרון אש

 5. חברים יקרים, שמחים שאהבתם!
  אנחנו צריכים המון חברי יוטיוב פעילים, הוסיפו אותנו בסקייפ

  פרטים
  https://www.pcgalaxy.co.il/contact

 6. זה אני שם XD
  PixelShot

 7. איפה Sadowscrops
  איפה Yourgamingpill

השאר\י תגובה