מנכ"ל חברת Gearbox מדבר על לקיחת סיכונים והתנסות בדברים חדשים

gearbox

לחברת Gearbox ישנם מספר פרוייקטים מתמשכים כרגע כמו-Battleborn וכמובן, סדרת המשחקים המצליחה Borderlands.

מנכל הסטודיו, רנדי פיטצ'פורד, דיבר על השאיפות המרחיקות של צוות הפיתוח שלו, במיוחד עם האפשרויות החדשות שמציאות הקונסולות החדשות, ועל הגישה של חברת Gearbox לגבי לקיחת סיכונים:

"הבעיה העתיקה ביותר שיש למין האנושי היא שאנחנו לא מסוגלים להבין ולממש רעיון באותה מהירות שבה אנחנו יכולים לדמיין אותו. אז הפתרון היחידי לבעיה הוא להחליט החלטות.
לבחור בדבר אחד ולנטוש את האחר. זה יכול להיות קשה מאחר ויש חלק במוח שלנו שאוהב את הדבר הישן שנטשנו וחושש מהדבר החדש אותו עלינו לקבל.

אבל קידמה דורשת מאיתנו מבט קדימה, הדברים הכי גדולים ומרגשים שאנחנו הולכים לעשות בתעשיית הבידור האינטראקטיבי בעתיד הם דברים שאנחנו אפילו לא יכולים לדמיין כיום. אנחנו לעולם לא נגיע לשם אלא אם נרגיש בנוח עם לקחת סיכונים ולנסות דברים שלא ניסינו בעבר".

למרות שנאום זה בהחלט יפה ויש שיגידו אפילו מעורר השראה, קשה שלא להרגיש סקפטיות כשהוא מגיע ממנכל של סטודיו שידוע בעיקר בזכות סדרת משחקים כמו Borderlands שכל כך תקועה באיזור הנוחיות שלה שהיא מקבלת לשם דואר ומארחת שם את החותנים בסדר פסח, וקשה לי להאמין שהדבר ישתנה בגלל החומרה הנוצצת של דור הקונסולות החדש.

אבל, למרות הרצון שלי להיות ציני בעניין, הודעה כמו זאת בהחלט גורמת אצלי לציפייה למשחקים הקרובים שיבואו מבית Gearbox, ובין אם המשחקים יהיו כל כך מהפכנים שהם ישנו את סצנת הגיימינג לנצח או שזו עוד הבטחה ריקה שתגמר במשחק המשך עם גרפיקה משופרת קמעה מקודמו, יהיה מעניין לראות מה העתיד חובה.

אז מה דעתכם על ההודעה של רנדי? מה אתם חושבים על המשחקים של Gearbox עד עכשיו? איזה שינוי או סיכון אתם הכי הייתם רוצים שהם יקחו?

תעדכנו אותו בתגובות!

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

השאר\י תגובה