ג'יאוף ג'ונס מוחלף בתור נשיא הפקות סרטי DC

חברת Warner Brothers מחליפה את נשיא הפקות סרטי DC ג'יאוף ג'ונס עם מפיק סרטי האימה של החברה, וולטר האמאדה

בואו לא נשקר לעצמנו, היקום הקולנועי של DC, תחת פיקוחו של ג'יאוף ג'ונס וג'ון ברג, ראה התחלה די קשה עם רגע קטן של אור שנקרא "וונדר וומן". לא רק שהסרטים היקרים של DC מבית Warner Brothers נקטלו על ידי המבקרים, אבל הם גם כשלו בצורה מאוד מאכזבת בקופות הקולנוע, לעומת זאת, בז'אנר האימה של מחלקת הסרטים וולטר האמאדה מפיק סרטים מאוד מצליחים, כמו "אנאבל: היצירה" ו"זה", עבור החברה עם ביקורות די חיוביות.

זה מה שהוביל להחלטה העסקית של חברת Warner Brother להחליף את ג'ונס וברג בהאמאדה בתור המפקח של סרטי הקומיקס של החברה והנשיא של כל הפקות החברה המבוססת על תוכן של חברת DC. ברג ימשיך לעבוד כמפיק עבור החברה וג'ונס ישאר במחלקת הסרטים בתור יועץ ויהיה אחראי על שאר התוכן של חברת DC, כמו מחלקת הטלוויזיה והקומיקס.

טובי אמריק, שקודם ב-2016 לתפקיד נשיא ומנהל התוכן של Warner Brothers, עבד בעבר עם האמאדה והגיב למינוי החדש של עמיתו לעבודה.

וולטר הוא איש יצירתי, בעל תושיה, ומחויב לספק מצוינות, ויביא את תכונות אלו לפיקוח שלו על סרטי גיבורי העל.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

המהלך מצד Warner Brothers בהחלט לא מפתיע, ג'ונס כשל להביא להם הצלחה עם סרטים כמו "ליגת הצדק" ו"יחידת המתאבדים", בזמן שהאמאדה הצליח לפקח על היצירה של חלק מכותרי האימה המצליחים ביותר בתעשייה של היום. האם האמאדה יצליח לדחוף את היקום הקולנועי של DC בכיוון הנכון ונזכה לראות את הגיבורים האהובים עלינו מביאים ל-Warner Brothers הצלחה על המסך הגדול? רק עם חלוף הזמן נגלה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה