שירות.נט – הכר את האפליקציה

שירות.נטשלום לכולם, השבוע בחרנו להכיר לכם את האפליקציה " שירות.נט " שתפקידה לעשות לכם את החיים קלים הרבה יותר בכל אשר הנוגע לספקים (אינטרנט, טלפון, טלוויזיה וכו').
אפליקציה ישראלית, מתאימה למכשירי iOS ו-Android, האפליקציה והשימוש בה הוא חינמי לחלוטין מלבד הקלטת שיחה עליה חלים חיובים נוספים.
דף הבית של החברה: https://www.sherut.net/

שירות.נט מספק לכם רשימה עצומה של כל ספק עליו תוכלו לחשוב, השימוש באפליקציה עובד בשיתוף פעולה מושלם בינכם לבין הספק עצמו ובנוסף פעילותכם באפליקציה עוזרת לאחרים
לעשות החלטות נכונות בכל הנוגע בנושאים אלו.

השימוש בשירות.נט גם הוא פשוט מאוד, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הספק הרצוי, לבחור את סיבת פנייתכם ושירות.נט כבר יפנה אותכם למקום הנכון ובנוסף יציג בפניכם את כל הדרכים לבצע את הפנייה.

שירות.נט מציע לכם מגוון כלים כגון תזכורות כדי שלעולם לא תשכחו להתקשר לספק האינטרנט שלכם בנוגע לחויב לא צודק, שיתוף דעותיכם בנוגע לנציג שירות או ספק מסויים כדי לעזור לאחרים לבחור בספק הנכון ולא לצאת פראיירים.
כלי מאוד מיוחד אותו מציגה האפליקציה הוא "הקלטת שיחה", כך לעולם לא יכלו להגיד לכם "לא אנחנו לא אמרנו את זה" או "לא לעולם לא הבטיחו לכם את זה בחבילה שלכם", כך תצאו מבוטחים מעבודות בעיניים של הספקים למיניהם, ובכן הבעיה היחידה בכלי זה הוא שהוא דורש תשלום, אך ממש צעום ומצדיק את המטרה, בנוסף תקבלו כמה נסיונות חינם כך שתוכלו באמת להבין על מה מדובר.

*לא לשכוח שאינכם חייבים לשלם על משהו באפליקציה והשימוש בה הוא חינמי לחלוטין!
*לא לשכוח גם שהאפליקציה אינה מציעה שירות שיחות חינם, ועלות השיחה היא בהתאם למפעיל הסלולרי שלכם.

לסרטון מבית המפתחים על שירות.נט:

 google-play-icon-he app-store-icon-he

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

3 תגובות

 1. כיף לקרוא
  תכתבו רק על אפליקציות ישראליות. . זה תומך בישראללל

  • כיף לדעת שנהנת!
   נשמח לקבל המלצות לאפליקציות..
   בנתיים אנחנו לוקחים רעיונות מהראש, ברגע שהצופים יתנו המלצות הכל יהיה יותר מעניין כי זה מה שהצופים באמת ירצו

 2. אחד המדריכים הטובים שראיתי!!!!!

השאר\י תגובה