המשחק הבא של חברת Bioware יקרא Shadow Realms?

החברה הקנדית Bioware שאחראית בין היתר על משחקים כמו Mass Effect מלחמת הכוכבים ו-Dragon Age תקרא למשחק הבא שלה Shadow Realms? חקירה של גולשים בטויטר הולידה את זה

BioWare פרסמה טיזר חדש היום על מה שעשוי להיות השם הבא של משחק הוידאו החדש שלהם. לא משהו ספציפי שמיוחס לכך אבל זה נראה כאילו EA שהחברה כמובן בבעלותה חשפו את שם הפרויקט הבא שלהם בטעות.

משתמשים באתר הטוויטר בדקו את הקוד של התמונה הממוזערת בוידאו ואם אתם תסתכלו מקרוב, ממש כמו שהגולשים גילו, אתם תוכלו לראות שחברת EA קראה לתמונה "ShadowRealms".שום דבר לא יכול להיות בטוח מכך אבלף חברת Bioware הכריזv בתערוכת המשחקים -E3 2014 כי היא עובדת על משחק חדש נפרד מ-Mass Effect חדש. האם השם הנ"ל הוא הבא?

ככה ככל הנראה התגלה השם של הכותר הבא של החברה?
ככה ככל הנראה התגלה השם של הכותר הבא של החברה?

זה יכול להיות שהטיזר האחרוi זה חלק ממה שהחברה הולכת לחשוף ב-Gamescom בי BioWare יודעת לתת הכרזות גדולות בתערוכה הזו. אם Shadow Realms הוא אכן כמו שמדובר, כל מה שנותר זה לראות עד כמה שונה זה ממאמצי הפיתוח האחרונים של החברה. כל מה שנותר זה רק לחכות לשבועות הקרובות להכרזה המיוחלת.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה