הכר את האפליקציות של Tengu

Wiki Of The Day – כי ידע זה כוח

wiki of the day banner

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם שתשתדלו להרחיב את השכלתכם הכללית בכך שתיכנסו באופן תדיר לוויקיפדיה כדי לקרוא על מגוון נושאים אקראיים ומעניינים, ואחרי יום כבר שכחתם לעשות זאת? ובכן, אפליקציה ישראלית חדשה תעזור לכם לעשות זאת על ידי כך שתפתח לכם בתדירות שתגידו לה,  ערכים רנדומליים שיעזרו לכם להעשיר את הידע וללמוד כל יום משהו חדש.

 

באפשרותכם גם לבחור באיזו שפה אתם מעוניינים שהתוכן יופיע ובחלק מהשפות ישנה אפשרות לבחור נושאים לפיהם יהיו הכתבות.

לחצו להורדת האפליקציה למכשיר האנדרואיד שלכם!
לחצו להורדת האפליקציה למכשיר האנדרואיד שלכם!

 

Spinach lock Screen – אתה עשוי לא לאהוב את הטעם של זה, אבל אתה תאהב את התוצאות!

spinach lock banner

קרה לכם שרציתם להתחיל לרוץ וכל יום אמרתם לעצמך "מחר נתחיל"? הייתם צריכים לעשות משהו וכל פעם דחיתם את זה? אפליקציה ישראלית חדשה תעזור לכם להשיג ולבצע מטרות ומשימות.

 

אז איך זה עובד??

בכל פעם שהפלאפון ננעל, האפליקציה מגרילה מבין הרשימה את אחת המטרות, ומציגה אותה על המסך כשהמשפט מסודר באופן אקראי. על מנת לפתוח את הפלאפון, יש להכניס את המשפט בסדר הנכון וליצור את המטרה.

האפליקציה עוזרת להשיג מטרות קצרות טווח כגון "לקנות חלב" וגם מטרות ארוכת טווח כגון "לרוץ 20 קמ עד סוף החודש".

במידה ובנוסף, תרצו להבטיח שלא יראו את המשימות שלכם או להגביר את רמת האבטחה, אתם יכולים גם ליצור סיסמא מספרית שאותה תהיו חייבים להכניס במידה ואתם רוצה להיכנס למכשיר.

לחצו כאן להורדת האפליקציה למכשיר האנדרואיד שלכם!
לחצו כאן להורדת האפליקציה למכשיר האנדרואיד שלכם!

על הפיתוח והמפתחים

האפליקציה פותחה על ידי תום וטל הכהן. ביחד הם מפתחים אפליקציות כפרילנסרים כאשר תום אחראי על פיתוח צד שרת והאייפון וטל אחראי על פיתוח האנדרואיד. הם מבצעים את כל שלבי הפיתוח.

את אפליקציות האנדרואיד נוספות שלהם נמצאות כאן.

 

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה