Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint – סאם פישר מככב בפרק השני

משחק היריות של חברת Ubisoft מביא אלינו אורח מאוד מיוחד עבור הפרק השני של המשחק

Ghost Recon Breakpoint לא זכה להצלחה לה קיוותה חברת Ubisoft. למשחק לא היו חסרות בעיות במהלך ההשקה, והוא סבל מלא מעט בעיות בעיקר בבינה המלאכותית של האויבים ובעולם הפתוח שלו, שהיה ריק מתוכן. יחד עם זאת החברה לא ויתרה עליו והמשיכה לעבוד קשה מאז ההשקה על מנת לשפר את מצבו. נראה שעכשיו אנחנו מקבלים לאט לאט שיפורים, תוספות, מפות חדשות, ופרקים נוספים.

בפרק השני של המשחק, אשר נקרא "עמוק בתוך המדינה" סאם פישר מסדרת המשחקים המיתולוגית Splinter Cell מגיע אל אורואה על מנת לצוד בחור מסתורי אשר ידוע בכינוי "האסטרטג". פרק זה יכיל שמונה משימות, ואיתו מגיעים גם שני מקצועות חדשים: סוכן חשאי ומהנדס.

גם עבור אלו שלא רכשו את עונת התוכן הראשונה של המשחק, המשימה הראשונה של הפרק השני ניתנת למשחק בחינם.
טריילר עבור הפרק השני שוחרר גם הוא וניתן לראות את סאם בפעולה.

בנוסף לכך מצב "מלחמות הצללים" מקבל ארבע מפות חדשות, ואפשרות חדשה בשם "חווית הצללים" תאפשר התאמה אישית של המשחק על מנת לתת חוויה מציאותית ככל האפשר, ללא רמות ציוד או רמות יכולות, ועם האפשרות לשנות דברים כמו התחדשות חיים, סבילות ועוד.

Ghost Recon Breakpoint ועדכון 2.0 של המשחק, שמכיל את הפרק השני, זמינים עבור קונסולות ה-Xbox One, PlayStation 4 והמחשב האישי.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה