Ghost Recon: Wildlands

Ghost Recon Wildlands מקבל עוד סרטון משחקיות

Ghost Recon WIldlands, או בשמו המלא Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands, הוא אחד המשחקים הכי מצופים של השנה עליי ועל רבים אחרים וכמו כל משחק גדול של Ubisoft, ממש צמוד להשקה שלו (עוד חודשיים) המשחק מקבל המון טריילרים וסרטוני משחקיות בשביל ליצור הייפ ולהגדיל מכירות (כמובן).

אז אם כל הזמן יוצאים טריילרים חדשים וסרטוני משחקיות חדשים, למה דווקא הסרטון הזה בולט ויוצא דופן? בסרטון ששוחרר (כרגע עם כתוביות בפורטוגזית) מראים לנו את השימוש במסוק בהשגת המטרה, תוך כדי שימוש במיניגן שמולבש על המסוק, זאת הפעם הראשונה שאנחנו רואים שהמסוק יכול לקחת חלק פעיל במשימה ולא רק בתור נשק. עוד רכיב מגניב שבולט בסרטון משחקיות הזה הוא שוב הדגש על העבודת צוות, שחקן אחד מטיס את המסוק, שחקן אחד תופס פיקוד על המיניגן, שחקן אחד קופץ מהמסוק, תופס את המטרה, ומכניס אותה חזרה למסוק, כל זה תוך כדי חיפוי מרחוק של הצלף, פשוט גאונות.

מה שאותי קצת מדאיג היא העובדה שעדיין משתמשים בדיוק באותה מפה כמו כל שאר הסרטוני משחקיות שיצאו מאז כנס ה-E3 ועד היום, זה יכול להגיד אחד משלושת הדברים הבאים – א: שאר העולם הפתוח עוד לא בנוי לגמרי ולכן אי אפשר לשחק בו ב: חברת Ubisoft לא רוצה לשחרר לנו יותר מדי מידע אודות המשחק ג: (האפשרות הכי מדאיגה), זו לא אותה מפה, פשוט כל העולם נראה אותו דבר.

מה דעתכם על ידיעה זו? האם יש לכם כבר סקווד שאיתו תשחקו? אין ספק שהמשחק מתרכז בעבודת צוות ובלי אנשים אמינים אתם לא תגיעו רחוק, לי אישית כבר יש סקווד קבוע חודשים מראש ככה שאני כבר לא יכול לחכות, ואתם?

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר\י תגובה