הסדרה של גוסט ריידר מ”סוכני ש.י.ל.ד.” מבוטלת

גוסט ריידר, רובי רייס, הדמות בכיכובו של גבריאל לונה הובילה להחלטה מצד Hulu לפתח סדרה של הדמות לאחר הופעתה בעונה הרביעית של הסדרה “סוכני ש.י.ל.ד“. בסדרה רובי רייס היה מכונאי רכב שנהרג במהלך מתקפת כנופיות, והתחנן לאלוהים להציל את חיי אחיו בתאונת דרכים מהמתקפה. משאלתו הוענקה אך עם מחיר. גוסט ריידר לשעבר גרר את רובי מהריסות מכוניתו והעביר את רוח הנקמה בתהליך, ומכאן והלאה לרובי הייתה היכולת להפוך לדמות אימתנית עם גולגולת בוערת. מכאן מעריצים רבים ציפו שרוכב האופנוע האגדי של Marvel יקבל תוכנית משלו. ההחלטה לא צלחה ועוררה מחלוקות שגרמו לביטול הסדרה. האם ההחלטה סופית ורשמית? המשיכו לקרוא וגלו בעצמכם.

אולפני Marvel ביחד עם Hulu החליטו להביא את דמותו של גוסט ריידר בסדרה חדשה אבל כעת, נראה שזה לא יקרה. גבריאל לונה היה בעצמו מופתע מביטול הסדרה ולכן נפרד ממעריציו ורובי רייס  בפוסט שהעלה באינסטגרם ואמר “כנראה שזה טיבו של העסק”. תוכלו לצפות בפוסט בקישור המצורף להלן:

View this post on Instagram

To everyone who loves Robbie and Ghost Rider, THANK YOU. I’ve had the time of my life playing those two guys and I was ready to rock on the new show. The news was surprising, but I’ve always known that the nature of this business is that until you’re there, on the day, doing the thing it could still go away. Even then, that next day on the job ain’t guaranteed. Thanks to Loeb, @marvel, @felipesmithart and everyone who helped bring Robbie to life on the page and the screen. 🔥💀🔥 I’m focused now on our promotions for @terminator. We’ll be bringing Terminator:Dark Fate to theatres in just over a month! Hope to see everyone there when it opens on The Day of The Dead, Nov. 1st! 🤖💀🤖

A post shared by Gabriel Luna (@iamgabrielluna) on

אוכל לנסות להרגיע אתכם בכך שאציין שהיו פעמים שבהן רשת או שירות סטרימינג לא הובילו לביטול סופי של הסדרה. יש מקרים שבהם רכשו את התוכנית במקום אחר ומצאו מפיץ חדש. דוגמאות לכך כמו “כל יום מחדש” ו”ברוקלין תשע-תשע“. אבל נראה בשדומה ל”סוכני ש.י.ל.ד.” ל-Marvel יש תוכניות אחרות לדמויות אלו, ככל הנראה לשלבים הבאים של היקום הסינמטי.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *