קרוסאובר בין G.I. Joe ורובוטריקים תוכנן בסוף התסריט של G.I. Joe 3

G.I. Joe 3 בינתיים לא יקרה, אבל ככל הנראה, תכננו בסוף התסריט של הסרט קרוסאובר בין הרובוטריקים וצוות היחידה המיוחדת.

שתי סדרות סרטים שכשלו לכבוש את ליבו של הילד הקטן החבוי בכולנו, הם G.I. Joe ו-Transformers. בעיניי רבים, הסרטים אף פעם לא הצליחו לכבוש את הקסם והכיף של הסדרות המצוירות שעליהן גדלנו, אפילו שהוסיפו את דווין ג’ונסון לסרט השני בסדרה, ואת מארק וולברג לרובוטריקים 4 – עידן ההכחדה.

אחרי המהלך של Paramount בהחלפת השחקנים הראשיים בסדרת הסרטים וקיצוץ התקציב ב-45 מיליון דולר, הסרט השני בסדרה עדיין לא היווה מספיק הצלחה עבור הסטודיו, ואפילו הכללתו של אגדת האקשן ברוס ויליס לא עזרה.

האולפן החליט למנות את D.J. Caruso בתור הבמאי של הסרט השלישי ויצרו חדר כותבים שיספק להם תסריט עבור הפרק השלישי על יחידת המובחרים של אמריקה, אבל עקב עומס בלוח הזמנים של הכוכב החדש של הסדרה (דווין ג’ונסון), הסרט הועבר להמתנה. חבל, כי ככל הנראה הם תכננו משהו גדול ל-G.I. Joe 3.

בראיון שנעשה לאחרונה, הבמאי Caruso, שמביים את חזרתו של וין דיזל בתור קסנדר קייג’, חשף שהוא הציע מפגש בין הרובוטריקים לכוח המחץ:

הם לא מוכנים לעשות G.I. Joe פוגשים את הרובוטריקים. זה מה שהם צריכים לעשות אבל הם לא מוכנים, למען האמת התסריט שפיתחתי הביא לכך ששני העולמות שלהם מתנגשים בסוף של הסרט [G.I. Joe 3] וכשהם קראו את זה הם אמרו “אנחנו לא מוכנים לזה עוד”…הם בסופו של דבר כן יפגשו וזה בטח יקרה כשמייקל ביי יסיים עם הרובוטריקים.

הרעיון הזה יכל להיות בדיוק מה ששתי סדרות הסרטים היו צריכות, זה לא סוד שהסרטים לעולם לא יצליחו לתפוס את הקסם של הסדרות המקוריות אז למה לא להביא לנו משהו שלא ראינו בסדרות המקוריות?

הקרוסאובר הוא עניין של זמן, עם כל כך הרבה קרוסאוברים בעולם הקולנוע של היום בסרטי הקומיקס (DC ו-Marvel) וסרטי המפלצות (וגודזילה וקינג קונג, סרטי המפלצות של יוניברסל), Paramount יעשו את המהלך שיניב להם הכי הרבה רווח ויפגישו בין שני העולמות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה