מנהל הסדרה The Gifted מסביר מה קרה לאקס-מן

מאט ניקס, מנהל הסדרה The Gifted, מסביר מה קרה לקבוצות המוטנטים שאנחנו מכירים מהסרטים והקומיקס

אחרי פרק ראשון של הסדרה החדשה ביקום האקס-מן, The Gifted, עלו לא מעט שאלות לגבי המצאותם של שתי קבוצות המוטנטים האגדיות מהקומיקס והסרטים, האקס-מן והאחווה.

הסדרה מתרחשת באירועים אחרי סדרת הסרטים המקורית וכוללת חלק מהאקס-מן של הקומיקס והסרטים החדשים כמו בלינק, Thunderbird (אחיו של Warpath מ"אקס-מן: ימי עבר עתידי") ופולריס (בתו של מגניטו), אבל עדיין נשארו סקרנים לדעת מה קרה לאקס-מן שהם לא לוקחים חלק בעולם האפל הזה.

במהלך ראיון, מאט ניקס, מנהל הסדרה, הסביר למה עתיד המוטנטים כל כך עגום והאם האקס-מן קיימים בסדרה.

האקס-מן אינם. האחווה איננה. רוב המוטנטים הקלאסים העוצמתיים לא קיימים יותר. אנשים לא יודעים לאן הם נעלמו. הסיפור שלהם מוסתר במיסתורין. זה נחשף לאט לאט לאורך הסדרה שהיה אירוע מסיבי ונורא, כמו ה-11 בספטמבר, שגרם לבלאגן תקשורתי והרבה שנאה כלפי המוטנטים. זה איכשהו קשור להעלמות של האקס-מן והאחווה.

ראיון מלא בלינק הבא.

למרות שזה די צפוי שלא נראה כלל את האקס-מן בסדרה החדשה, זה קצת מאכזב כמה מינורית הסדרה ביקום האקס-מן. אבל כמו ש"אקס-מן: ההתחלה" השתלב עם יקום שלושת הסרטים הראשונים, לא יהיה מפתיע אם יחליטו לשלב את סדרה זו (אם תצליח) בדרך אחת או אחרת עם שלושת הסרטים הראשונים והסרטים החדשים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה