רידלי סקוט עובד על ההמשך ל-Gladiator

18 שנה אחרי צאת הסרט עטור השבחים Gladiator בשנת 2000, הבמאי המוערך רידלי סקוט שביים גם את המקורי, חוזר לסיבוב שני.

במשך שנים רבות דובר על המשך ללהיט ההיסטורי זוכה האוסקר Gladiator בכיכובו של ראסל קרואו שהיה בשיאו באותה התקופה. אפילו דובר על תסריט שנכתב ע”י הזמר ניק קייב, בו הדמות הראשית, מקסימוס, שמת בסרט הראשון, חוזר לחיים בזכות חברו בעל הכוחות המיסטיים, ג’ובה, שחוזר אף הוא לחיים. התסריט הזה מעולם לא יצא לפועל, יחד עם רעיונות נוספים במהלך השנים ונדמה היה כי הרעיון נגנז.

הבמאי רידלי סקוט כרגע עובד על תסריט ל-Gladiator 2 יחד עם פיטר קרייג, שכתב בין היתר את “משחקי הרעב 2” וכותב כרגע המשך לקלאסיקת האייטיז “Top Gun”. הרעיון להמשך הוא התמקדות בלוציוס, הילד מבית המלוכה שהוגן ע”י מקסימוס מפני דודו קומודוס, המלך האכזר.

בשנים האחרונות סקוט היה עסוק בעיקר בפריקוולים לקלאסיקה שלו “Alien” (הנוסע השמיני) – Prometheus ו-Alien: Covenant שהתקבלו בצורה צוננת ע”י המעריצים, ויש שיאמרו שאיבד את קסמו ואולי עדיף שיתמקד בפרויקטים אחרים במקום בהמשך ל-Gladiator.

כרגע לא ידוע האם ראסל קרואו יחזור לתפקיד הראשי, פרטים נוספים יובאו בהמשך.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה