המותחן מיסטר גלאס של מ. נייט שאמלאן מקבל טריילר חדש

“מיסטר גלאס”, סרט ההמשך של “ספליט” ושל “בלתי שביר” מקבל טריילר נוסף.

שני הסרטים האהובים של מ. נייט שאמלאן “ספליט” ו”בלתי שביר” מקבלים סרט המשך בשם “מיסטר גלאס”. אל הסרט יחזרו ברוס ויליס וסמואל ל. ג’קסון מ-“בלתי שביר”, ג’יימס מק’אבוי ואניה טיילור-ג’וי מ-“ספליט” ואליהם תצטרף שרה פולסון כדמות חדשה בשם ד”ר אלי סטאפל.

אחרי המתנה של שנים שמ. נייט שאמלאן יעשה סרט המשך ל “בלתי שביר”, שם ברוס ויליס מגלה בעזרת ג’קסון שהוא בעל כוח על אנושי, שאמלאן יוצר את” ספליט” ב-2016. הסרט בכיכובו של ג’יימס מק’אבוי הוא מותחן טוב בפני עצמו, אך הוא שימש גם (כמו שהסצנה האחרונה שלו גילתה) כחלק מאותו היקום שבו “בלתי שביר” מתרחש.

ב”ספליט” ג’יימס מק’אבוי משחק איש עם הפרעת זהות דיסוציאטיבית, שבסופו של דבר מפתח אישיות, אותה הוא מכנה “החיה”, שיש לה כוח מדהים והיא כמעט בלתי פגיעה. את החיה נראה בסרט ההמשך לשני הסרטים, “מיסטר גלאס”. “מיסטר גלאס” מתמקד באלייג’ה המכונה מיסטר גלאס. אלייג’ה שכבר נכח בסרט “בלתי שביר”, הוא גאון הסובל מפרכת שגורמת לעצמותיו להיות שבירות. בסרט אלייג’ה יהיה כלוא במוסד לפושעים לא שפויים, (או לפחות בתחילתו של הסרט). לשם הוא הגיע לאחר שדייויד דאן הסגיר אותו לידי הרשויות כשהוא גילה על האסונות הנוראיים שאלייג’ה יצר כדי לחפש אחריו ואנשים כמותו. כמו שהטריילר מראה, אלייג’ה לא זנח את המסע אחרי כל השנים האלה. כעת הוא מנסה להוכיח לד”ר אלי סטאפל (שרה פולסון), פסיכיאטרית המתמחה באנשים שמאמינים שהם גיבורי-על, שהם באמת בעלי כוחות על אנושיים.

Universal שחררה טריילר נוסף:

שאמלאן הדגיש כי “מיסטר גלאס” הוא לא כמו סרטי גיבורי העל המודרנים האחרים והוא יותר מותחן, כמו “בלתי שביר” ו-“ספליט” לפניו. שני אלו קיבלו אהבה רבה מהקהל וגם ביקורות טובות. אם סרט ההמשך ידמה לקודמיו כמו ששאמלאן אומר, מצפה לצופים חווית צפייה מהנה.

“מיסטר גלאס” יצא ב-18 ביוני 2019.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה