בית / חדשות / Good Boys : טריילר ופוסטר רשמיים לקומדיית נעורים

Good Boys : טריילר ופוסטר רשמיים לקומדיית נעורים

הטריילר החדש של- “Good Boys” יצא ביחד עם הפוסטר הרשמי, ואנחנו מקבלים הצצה לקומדיית הנעורים הפרועה.

אנחנו כבר מפהקים משמיעת העובדה שהולך לצאת עוד סרט קומדיית נעורים פרוע, אך הפעם, נראה שאנחנו הולכים לקבל משהו שונה, כשמבית היוצר של סרטים כמו- “מסיבת נקניקיות” הבאמת פרועה, והסרט- “שכנים”, אנחנו מקבלים את הסרט- “Good Boys”.
את הסרט יפיקו הצמד המצוין של אוון גולדברג וסת’ רוגן המפורסם, כשג’ין סטופניצקי שכתב את התסריט (ביחד עם לי אייזנברג) יביים את הסרט. כותבי הסרט הם אלה שגם אחראים על יצירת המופת הקומית מתחילת שנות האלפיים- “המשרד”.

עכשיו, אנחנו מקבלים טריילר ופוסטר רשמיים לסרט שמציגים את ההומור הרלוונטי, המיוחד והכמובן- פרוע, של הסרט.
אתם מוזמנים לצפות בשניהם ביחד עם התקציר למטה:

 

אחרי שהוזמן למסיבת הנשיקות הראשונה שלו, מקס בן ה-12 (ג’ייקוב טרמבליי) נלחץ בגלל שהוא לא יודע איך לנשק. כשהוא רעב למקורות מידע, מקס ושני החברים הכי טובים שלו ת’ור (בריידי נון) ולוקס (קית’ ל.וויליאמס) מחליטים להשתמש במזל”ט של אבא של מקס- שלמקס אסור לגעת בו- בשביל לעקוב אחר זוג נערים מתנשקים בבית ליד. אבל כשדברים מתדרדרים מהר, המזל”ט מתרסק. כשהם נואשים לתקן אותו לפני שאבא של מקס יחזור מהעבודה, הבנים מבריזים מבית הספר וכך יוצרים לעצמם מסלול מלא החלטות גרועות שכולל גניבת סמים, פיינטבול של בתי אחווה, ובריחה משוטרים ומנערות מפחידות.

נראה ש- “Good Boys” יהיה מבט מרענן על נושא שכבר התחיל לשעמם את כולנו, נקווה שהסרט לא יאכזב אותנו.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *