טרייל ל- “צמרמורת 2: ליל כל הקדושים רדוף רוחות”

המפלצות של “צמרמורת”, סדרת הספרים הבלתי נשכחת של ר.ל. סטיין, משתחררות אל תוך עוד עיר תמימה בטריילר השני לסרט ההמשך הקרב, “צמרמורת 2: ליל כל הקדושים רדוף רוחות”.

פחות או יותר כל ילדי שנות ה-90 קראו את סדרת ספרי האימה של ר.ל. סטיין- “צמרמורת”. הגל הראשון של ספריו של סטיין גרם לעלייה גדולה לאדפטציות שונות לסדרת ספרים זאת, ובין היתר סדרת ילדים של Fox TV וסרט לייב אקשן מבית היוצר של Sonny בשנת 2015. הסרט הרוויח סכום נאה של 150 מיליון דולר בקופות (לעומת תקציב של 58 מיליון דולר), וחוץ מכסף הרוויח גם את הכבוד של רוב המבקרים בגלל השילוב הידידותי לילדים שלו בין אימה בדיוניות לקומדיה.

“ליל כל הקדושים רדוף רוחות” מתרחש בוורדנקליף, עיירה קטנה שבה ר.ל.סטיין (ג’ק בלאק בסרט הראשון) היה גר. אחרי שמתגלה, סטיין השאיר את אולי הכתב יד הכי מסוכן שלו בבית העכשיו-נטוש שלו, שני חברים צעירים בשם סוני (ג’רמי ריי טיילור) וסאם (קליל האריס) לומדים זאת בדרך הקשה, כאשר הם פותחים את הכתב יד וכך משחררים מספר רב של יצורים מפחידים לעולם. בשביל עוד מזה, אתם מוזמנים לצפות בטריילר למטה:

רוב השחקנים מהסרט הראשון לא יחזרו כנראה לסרט השני, אבל, אנחנו מקבלים את טיילור והאריס (כוכבי הסרט “זה“) ביחד עם קאסט שכולל את ונדי מקלנדון-קובי (“הגולדברגים”), קן ג’ונג (“אסייאתים עשירים מטורפים”) ומדיסון איסמן כהדמות הנשית המרכזית.

בנוסף לכל המידע והטריילר הזה, אושר שג’ק בלאק, שנוכחתו בסרטים האלה הייתה לא בטוחה, יופיע בסרט השני של סדרת הסרטים של “צמרמורת”. כנאמר, בלאק שיחק את דמותו של ר.ל. סטיין בסרט הראשון ב-2015. הקונספט של הסרטים שדמותו של בלאק (ר.ל. סטיין) כותבת בספר שלה על מספר מפלצות מפחידות ויצורים מחרידים שהיא מדמיינת, ואחר כך מסתירה אותם, דבר שכמובן לא עובד במיוחד, בגלל שכמובן היצורים בורחים לעולם האמתי.

מוקדם יותר, דווח שבלאק יחיה שוב את הדמות בסרט ההמשך, עם החזרה של הבמאי רוב לטרמן והתסריטאי דרן למקה. אבל, ככל שעבר הזמן הסרט המשיך להתעכב והעבודה של לטרמן ולמקה על פרויקטים שונים גרמה למעורבות של בלאק בסרט החדש להיות פחות ופחות בטוחה. המסמר האחרון בארון היה כאשר בהודעה של תחילת צילומי הסרט במרץ, לא היה אזכור אחד של בלאק.
עכשיו, כשנשארו שבועות אחדים ליציאת הסרט לקולנועים, Sony שחררה טיזר קטן, שמציג את חזרתו של ג’ק בלאק בכבודו ובעצמו כסטיין. את ההוכחה אתם יכולים לראות למטה:

אם להיות הוגנים, היה ברור ש- “צמרמורת 2” תרצה להראות פחות מדמותו של בלאק בסרט. סרט ההמשך מתמקם בעיר שאותה עזב סטיין שנים לפני ההתרחשויות בסרט, אז, זה הגיוני שסטיין לא יופיע עד שהדמויות המרכזיות יצטרכו את עזרתו בשביל להילחם במפלצות אותן הוא יצר. מה שאומר, שכנראה התפקיד של בלאק בסרט לא יהיה יותר מהופעת אורח, כמו שהטיזר רומז.
עדיין, הופעת אורח של בלאק ב- “צמרמורת 2: ליל כל הקדושים רדוף רוחות” עדיפה על בלי בלאק בכלל.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה