המושכות לפיתוח של המשחק Granblue Fantasy: Relink מתחלפות

PlatinumGames מכריזה על סוף החוזה שלהם בפיתוח המשחק Granblue Fantasy: Relink.

נדמה שמשחק ה-RPG המוצלח Granblue Fantasy: Relink התקדם בצעדי ענק אל הקשת בענן, בעוד ש-PlatinumGames עבדה בשיתוף פעולה יחד עם Cygames. אך ביום בהיר אחד הכריזה המפתחת של המשחק Bayonetta כי החוזה שלה תם, ומעתה ואילך הפיתוח יהיה באופן מלא תחת Cygames.

בהצהרה רשמית ששיחררו השתיים נמסר "בעודנו צועדי קדימה, Cygames תהיה אחראית מעתה ואילך באופן מלא על הפיתוח. החברה מבטיחה למעריצים הממתינים בקוצר רוח עבור הכותר, כי המשחק יעמוד בפני הציפיות של אותם מעריצים וגיימרים ברחבי העולם."

באתר של PlatinumGames צויינו הדברים הבאים: "בעוד שאנחנו עבדנו יחד עם Cygames על המשחק Granblue Fantasy: Relink הצפוי לצאת לקונסולות, רצינו להודיע באופן רישמי כי החוזה שלנו עבור הפרוייקט תם. הפיתוח עדיין ימשיך, אבל יתנהל באופן מלא על ידי חברת הפיתוח של Cygames. ברצונינו להודות לכולם על ההתעניינות בפרוייקט, ושאותה תמיכה לה זכינו תמשיך להיות עבור המשחק עצמו בעוד הפיתוח שלו ממשיך הלאה."

אומנם ראינו דברים מפתיעים ביותר בחיינו, אבל קשה לנו להגיד שראינו את זה מגיע. אבל יכול להיות שאנחנו לא לוקחים את זה מנקודת המבט הנכונה, וייתכן כי Cygames כבר לא זקוקה יותר לעזרה בפיתוח של המשחק.

נכון לרגע זה Granblue Fantasy: Relink צפוי להגיע לקונסולת ה-Playstation 4 בתאריך לא נודע. מה שבטוח זה שאנחנו נהיה פה בשביל לעדכן אתכם בנושא.

מה אתם חושבים הייתה הסיבה האמיתית לפילוג של שתי החברות? האם זה באמת מה שהן מספרות לנו? או שמדובר במשהו מורכב הרבה יותר? ומתי לדעתכם נזכה לראותטריילר עבור משחק ה-RPG המדובר? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה