חברת Telltale קיבלה אור ירוק ל-Stranger Things

המשחק של Stranger Things קיבל אור ירוק, לאחר ש-Netflix נכנסה לשותפות עם Telltale.

השמועות בשבועות האחרונים על שיתוף הפעולה בין חברת Telltale ל-Netflix מצביעות על כך שייתכן ונקבל בעתיד משחק של הסדרה הפופלארית Stranger Things. בין השמועות שרצות להן, מדובר בשיתוף הפעולה של שתי החברות להביא לנו אדפטציה של המשחק Minecraft לרשת הסטרימינג. כתוצאה מכך נבע לו שיתוף הפעולה הנוסף עבור אופציה למשחק של הסדרה, ככל הנראה עבור ה-PC והקונסולות. נראה שהעתיד צופן לנו להיכנס אל העולם ההפוך.

החברות Netflix ו-Telltale אישרו את השמועות על שיתוף הפעולה, ולפי עדויות נראה כי המשחק היה מתוכנן לצאת ביחד עם העונה השנייה של Stranger Things, אך ההוצאה שלו נדחתה. שיתוף הפעולה בין השתיים עשוי להוביל למצב נוח בו דמויות מקוריות של Telltale פוגשות דמויות מהפרנצ'ייז של Stranger Things, בדומה למשחקי הכס של Telltale.

נראה שהרעיון הראשון להביא את Minecraft לרשת הסטרימינג לא צלח במיוחד, ולכן החברות עוברות לפרוייקט הבא. מה שבטוח זה שמשחק אנחנו בהחלט נקבל, השאלה היא מתי?

מה אתם חושבים על משחק מ-Telltale לסדרה האדירה מבית Netflix? האם נזכה לראות את המשחק יוצא במהלך שנת 2018? אילו עוד סדרות צריכות לעבור עיבוד למשחק שכזה? נשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה