הוכרז תאריך יציאה רישמי למשחק The Sinking City

המשחק The Sinking City  של Frogwares ישוחרר ב-21 למרץ 2019.

ממש אחרי הטריילר שנחשף למשחק במהלך תערוכת ה-E3 שהתקיימה השבוע בלוס אנג'לס, המפתחת Frogwares הכריזה על תאריך שיחרור למשחק The Sinking City. המשחק ישוחרר בתאריך ה-21 למרץ 2019.
הטריילר שנחשף בתצוגת משחקי המחשב של הכנס מראה לנו את האימה המתלתלת את המוח הצפוייה לנו במהלך המשחק.

עלילת המשחק מתרחשת בעיר Oakmont ב-Massachusetts. לעיר מגיע בלש פרטי שמטרתו לחקור את הבעיות השונות והמוזרות המתרחשות בה, בינהן למה העיר לאט לאט שוקעת לה לתוך המים המציפים אותה. מהר מאוד מגלה אותו בלש, כי גם התושבים עצמם לוקים בתסמינים והתנהגויות מוזרות, ומבין כי אותם תושבים עברה שטיפת מוח על ידי כת מוזרה המושתת בעיר. בין היתר אנחנו נאלץ לבוא ולהגן על עצמינו בעולם הפתוח של The Sinking City. המפתחת Frogwares אמרה כי תהיהי לנו אפשרות לבוא ולהגן על עצמינו, אבל ליחמה היא לא המטרה העיקרית של המשחק. המטרה האמיתית היא לבוא ולחקור את הסצינות השונות והרמזים שנגלים לענינו ורק כך להמשיך קדימה במשחק. נדמה כי המשחק הולך להתרכז במיוחד בקטע של החקירה, וזאת בשל הניסיון של המפתחת עם סדרת המשחקים של Sherlock Holmes.

כל מה שנותר לנו לעשות עד ליציאת המשחק הוא להמתין בסבלנות. המשחק יצא עבור ה-PlayStation 4, Xbox One ו-PC.
מה דעתכם על המשחק? האם אתם מתרגשים מחקירת העל טבעי והלא נודע? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה