אופס! שחקני GTA Online חווים תקלות לאחר העדכון האחרון

ill gotten gains GTA Online

העדכון האחרון למשחק היריות המצליח, שכלל הרחבה מיוחדת, גרם לכמה שחקנים לחוות תקלות ובעיות טכניות שונות ומשונות, כמו בעיה טכנית אשר גורמת למכוניות להעלם. Rockstar מכירה בבעיה, בחלקה, בעמוד התמיכה הראשי שלה, למרות שנאמר שהמכוניות לא באמת נעלמות, הן פשוט לא נמצאות איפה שעזבתם אותן.

"מצאנו שהמוסכים של כמה מהשחקנים אורגנו מחדש לאחר העדכון לגרסה 1.28 של GTA Online," נאמר באתר התמיכה. "אם אתם חושבים שהרכב שלכם נעלם, תנסו להתקשר למכונאי ודפדפו בין המוסכים השונים שלכם כדי לראות אם הרכב הועבר למקום אחר. אם אתם לא יכולים למצוא את הרכב שלכם, אנא השאירו בקשה לצוות התמיכה שלנו ונסייע לכם."

לרוע המזל, שחקנים אחרים דיווחו על העלמות מסגנון שונה ב-GTA Online: המכונית נעלמה, אבל הגלגלים נשארו מאחורי. בלינק שפורסם ברשת החברתית Reddit, נמצאת המחשה של הבעיה אצל אחד השחקנים, למרות שלא ידוע בוודאות אם המכונים באמת נעלמה, או ששיקוי ההיעלמות מ-Skyrim נשפך עליה. Rockstar גם אמרה שהחברה קיבלה תלונות לגבי טווח פריימים לשניה נמוך יותר בעדכון 1.28, ושהם "בודקים את הדיווחים הללו עכשיו".

ומה איתכם? האם גם אתם חוויתם בעיות בעדכון האחרון? ספרו לנו בתגובות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

תגובה אחת

  1. כן יש לי בעיה אחריי העדכון נסעתי לקנות נשקים וכשאני לוחץ על E יש מלאה FPSDROPS ואז אני צריך לחכות חצי דקה עד שזה יכנס לי לקניות

השאר\י תגובה