GTA V…נדחה…שוב.

אוקי…זה הזמן לאבד את העשתונות (שוב…) כי GTA V לגרסת המחשב האישי נדחה בפעם השלישית.

כל הגיימרים בעולם או לפחות אלה שעדיין לא התייאשו, לוקחים נשימה עמוקה ומשחררים אוויר לאט לאט ובעצבים כי-GTA V לגרסת המחשב האישי נדחתה שוב ובפעם השלישית מאז הכרזת הכותר למחשב, שהפעם נדחה ל-14 באפריל השנה.

אז כן זה מעצבן וכן העולם הוא אכזר אבל היי, אתם רוצים משחק מלוטש ומוגמר או שאתם רוצים אותו עם מלא באגים וגליצ'ים (DayZ אהמ אהמ…H1Z1 אהמ אהמ…Assassins Creed Unity אהמ אהמ…כן ?)

מצד אחד חלאס מספיק ודי !, ומצד שני זה ברור שמפתחת ענקית ומכובדת כמו – Rockstar Games רוצה ללטש ולהשקיע כדי שמעריציה ומעריצי הסדרה עצמה יקבלו עותק מכובד ומוגמר של המשחק כמו שרק הם יודעים לעשות. אז כן כשרוקסטאר מפתחת משחק היא מפתחת משחק, אפילו שזה לוקח בסביבות ה4-5 שנים זה שווה את זה ולא שמעתי את אף אחד מתלונן כשהמשחק סוף סוף "נולד".

זאת ההודעה הרשמית באנגלית כאן למטה :

"Our apologies to PC gamers worldwide who have been counting down the days until the launch of the game, but a bit more time is needed to ensure that the game is as polished as possible, and to make certain that both Heists and the GTA Online experience are ready to roll out on day one for PC, as a gesture of thanks for your understanding, we will grant anyone who has pre-ordered the game an additional $200,000 in-game cash for use in GTA Online."

אז מה בעצם נאמר כאן ?, (אני אתרגם לכם בשפה עברית עממית כדי שתבינו ותפנימו טוב יותר את התוכן הנאמר) אוקיי אז ככה…

"אנו מבקשים סליחה מכל ה-PC גיימרים ברחבי העולם שספרו את הימים עד ליציאת המשחק, אבל טיפה יותר זמן נדרש כדי להגיד בבטחון שהמשחק הוא מלוטש עד כמה שאפשר,וכדי להיות בטוחים שגם ה-Heists (השודים במצב המולטיפלייר) וגם חויית ה-GTA Online (המולטיפלייר עצמו) יפעלו כראוי ביציאת המשחק ביומו הראשון. כמחוות תודה והבנה אנו נוסיף עוד 200.000$ דולר כסף משחק ל-GTA Online לכל מי שרכש רכישה מוקדמת למשחק. "

מה בעצם קרה פה אתם שואלים ? שוחד…פשוט שוחד…כידוע, רוקסטאר הכריזה כבר לפני בגלל הבאז התקשורתי שהדחיה הקודמת עשתה, שגיימרים שירכשו את המשחק ברכישה מוקדמת יקבלו סכום כסף משחק מסויים ב-GTA V עצמו וכמו כן גם ב- GTA V Online ועכשיו, יש עוד תוספת נחמדה של $200.000 דולר במשחק. אבל היי…זה חינם אז לא להתלונן ! פשוט חכו בסבלנות עד שהמשחק יצא.

ויש עוד הודעה מרוקסטאר שהיא יותר משמחת לשחקני הקונסולות ועכשיו זה לגבי השודים ה-"Heists". ושוב אני אדביק את ההודעה הרשמית באנגלית ואתרגם לכם אותה בעממיות…

"We are excited to announce that the launch of Heists for GTA Online is scheduled for March 10th. We know it's been a wait, and appreciate your patience. Heists will bring a brand new 4-player cooperative gameplay experience to GTA Online, giving players the chance to team up to pull off a string of intense, multi-part raids and robberies across Los Santos and Blaine County. Over the next couple of weeks, we will have more information about the launch of Heists and about other new features that we will release with it."

והנה התרגום שלי…

"אנו שמחים להכריז על הקמת מדינ…סתם לא…ועכשיו ברצינות…

"אנו מתרגשים להכריז שיציאת מצב השודים (Heists) ל-GTA Online מתוזמנת ל-10 במרץ. אנחנו יודעים שזאת היתה ציפיה גדולה, ואנו מעריכים את הסבלנות שלכם. מצב ה-Hiests יביא לכם חווית משחק חדשה לגמרי ל-GTA Online ותתן לשחקנים את היכולת להשתתף בשודים אינטנסיבים בעלי מולטי-שלבים ל-4 שחקנים שמשתפים פעולה (CO-OPׁׂ) אחד עם השני בו זמנית ברחבי Los Santos ו-Blaine County. בכמה מהשבועות הקרובים יהיה ברשותינו עוד מידע לגבי יציאת ה-Heists ועוד כמה חידושים ופיצ'רים נוספים שישחררו עמו."

יופי…בעלי הקונסולות יוכלו להנות יחסית מוקדם ממצב ה-CO-OP החדש ש-GTA V Online מציג בפנינו, בעוד הגיימרים המיואשים המתוסכלים והעייפים של המחשב ימשיכו לחכות בכליון עיינים לשיחרור המשחק למחשב האישי.

אל תתיאשו וכמו שאמרתי שווה לחכות.
לבנתיים תוכלו להשתתף בהגרלה על המשחק דרך כאן עבור המחשב וכאן עבור קונסולות הדור הבא, הגרלה בחסות הד ארצי.

אודות Vadim Shpitz

שמי ואדים, הייתי כתב באתר כשנה וחצי, לבנתיים עזבתי את הכתיבה ועכשיו אני יותר עובד ועוזר לנהל את האתר מהצללים ומאחוריי הקלעים. אני משתדל מדי פעם לכתוב כתבה כלשהי, סיקור או חדשות.

תגובה אחת

  1. נמאס כבר

השאר\י תגובה