GTA V גרסאת אספנים מיוחדת התגלתה

משחקי Rockstar, מפתחת סדרת המשחקים המצליחה GTA הכריזו על מהדורה מיוחדת לאספנים של המשחק – Grand Theft Auto . המהדורה המיוחדת מכילה באופן רשמי כמה וכמה דברים ועליהם תקראו בהמשך.

 

עותק מקורי של המשחק GTA V

ספר אספנות עם יצירות אמנות בלעדיות
ספר מיוחד זה כולל יצירות אמנות של מייקל, טרבור פרנקלין שמעולם לא נראה בעבר. השתמשו בצבע מותאם אישית וטיפולים מתכתיים על מנת להביא את הפירוט של יצירות אמנות שנוצרו באופן בלעדי עבור הספר הזה, שאגב, עשוי כולו מתכת..

מפת תכנית אב 
מפה שגודלה  21.5 * 26.75 אינץ אגב, בס"מ זה 68 * 54.5. המפה מציגה תכנית של לוס סנטוס ומחוז בליין. סימנים סודיים מעלים מקומות למזומנים במהירות ונקודות נוספות של ריבית ליזם ושלל עזרים נוספים.

הגברת יכולות מיוחדות
מיכאל, פרנקלין וטרבור, לכל אחד מהדמויות יש יכולת מיוחדת ייחודית. עם הדחיפה הזאת, בר היכולת המיוחד יפיק 25% יותר מהר.! מטורף מגניב וגדול.

מטוס פעלולים 
כפי שידוע לכם מטוסים פזורים בעולם של GTA, באמצעות דבר זה תוכלו לבצע פעלולים כבדים יותר ואתגרי אוויר מגניבים יותר עם המטוסים.

תלבושות בונוס, קעקועים ועוד 
מיכאל, פרנקלין וטרבור יקבלו תלבושות בונוס בארונות שלהם, קעקועים חדשים ומסוימים במכוני הקעקועים שפוזרים בלוס סנטוס, ומבצעים מיוחדים מבעלי החנויות ברחבי לוס סנטוס ומחוז בליין.

נשק נוסף 
בעת ביקור בחנויות בשחקן יחיד, לסוחרים יהיו נשקים מיוחדים במלאי שלהם ובחינם: אקדח 0.50, רובה ציד Bullpup והאמר לקרבות

specialמהדורת Grand Theft Auto V Collectors כוללת את כל התוכן של מהדורת Grand Theft Auto V Speciel כפי שמתואר לעיל בתוספת:

תיק Grand Theft Auto V  עם מפתח לוגו 
השק כסף כולל מנעול סגנון מוקפץ ומקש סמל לחתוך לייזר כדי לאבטח פריטים חשובים. הצד ההפוך כולל לוגו של חברת המשחקים Rockstar שכמובן היא החברה של המשחק, איפה שהלוגו גם קיים חלון מרובע עם תו זיהוי. מידות התיק 10.75על  8.5 אינץ' שהם לפי חישוב של גוגל – 27.305 על 21.59

כובע ייחודי של GTA עם סגר מתכונןפ
כובע כולל לוגו רקום של לוס סנטוס בחזית, לוגו תפור שחור Rockstar Games בצד השמאל של הכובע, לוגו האפליקציה של GTA "V"  בצד השני, וסגר snapback שמתכונן כמובן. איזה כובע למעריצים הנלהבים של הסדרה.

תווים מותאמים אישית עבור Grand Theft Auto המרובה שחקנים
קבל תווים של GTA קלאסי לשימוש במערכת Grand Theft Auto Online

כלי רכב ייחודיים וקניין מוסך 
שחקנים יוכלו לקבל באופן מיידי מוסך כדי לאחסן כלי רכב מותאמים אישית. בשחקן יחיד, המוסך יהיה מצויד עם רכב  hotrod Hotknife שהוא מהסגנון של 1930, בגראג ( מוסך ) תוכלו למצוא גם את  אופני הספורט CarbonRS. ב-Grand Theft Auto באינטרנט, שחקנים יקבלו את המכונית החשמלית Khamelion-high-end.

gta_v_limited_edition 

כמה דברים שיתנו לכם הסבר, המחיר של החבילה המיוחדת הזאת הוא כ-80 דולר , שזה בחישוב מהיר ונכון ליום כתיבת הכתבה… 295 שקלים! שזה לא המון בכלל. אל תחכו שזה יגיע לארץ, זה יעלה כפול. והחבילה של האספנים, עם הכובע וכל הדברים המגניבים שמפורטים לעיל, תעלה 150 דולר! שזה יחסית יקר, אבל מעריצים ישלמו אף יותר.
מי שלא יודע, המשחק GTA 5 הקרב עלינו, יצא בתאריך ה-17 לספטמבר לקונסולות המשחק  של סוני ומיקרוסופט, עדיין אל פורסם האם זה יצא לקונסולות החדשות שלהם Sony Playstation 4 ו-Xbox One.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

2 תגובות

  1. אין על המשחק הזה בעולם!!!! מאיפה מזמינים את הגרסא עם הכובעעעז????

  2. למה שמישהו יקנה משהו ב80 דולר!!!!

השאר\י תגובה