saints-row-v-teaser-rebooting

הכנופיה חוזרת – הכרזת ה-Reboot של המשחק Saints Row

תכינו את הנשקים, רכבי המילוט, התלבושות האחידות ומגוון פוזות כי משחק הכנופיות האהוב Saints Row חוזר עם ריבוט מקצה לקצה לכל הסיפור וכוונות (יחסית) רציניות. מוכנים? קבלו תקציר למה שהולך לקרות

כשאומרים משחק פשע בעולם פתוח עם רכבים מהירים, רגעים אלימים, יריות ללא הפסקה, מעשי שוד מופרעים עולה לראש המשחק… GTA אבל כשמוסיפים לזה גם טימטום משעשע וחסר הגיון חושבים על סדרת המשחקים Saints Row מבית Volition, אותה סדרת משחקים שהתחילה כמתחרה ישירה ל-GTA רק עם המון דברים אקסטרה בוטים ששולבו במשחק, משימות סופר הזויות וסיפור לא הגיוני בעליל שלקח את השחקן עד לנשיאות ארה״ב, השמדת העולם, לחימה בחייזרים, כוחות על ונשקים לא קשורים כמו… אההה….אביזר ענק למבוגרים בלבד בצבע סגול…

אז אחרי שסדרת המשחקים שהתחילה כמשחק של כנופיות ותפיסת טריטוריה בעולם פתוח ומרהיב והתפתחה להגייה המשעשעת שסגרה את כל הסיפור, ואחרי שגל הריבוטים והרימייקים תפס תאוצה, הגיע גם התור של Saints Row, במיוחד בוואקום שנוצר עם המשיכה באף של GTA 6 (ואתם יודעים שאני צודק).

אז מה בעצם אנחנו הולכים לפגוש? לאן הריבוט הולך לקחת אותנו?
המקום – סנטו אילזו (Santo Ileso) סוג של לאס ווגאס/טקסס/אלברקרקי מעורבב במקום אחד ועצום המחכה שברדק חסר רחמים יכה בו, והוא בהחלט מכה. את העיר הענקית מאכלסות 3 כנופיות ראשיות ששולטות באזורים וכל אחת בסגנון הייחודי לה:

  • לוס פנטרוס קבוצה של גנגסטרים סופר אלימים חובבי מכות, אלימות, יריות, פיצוצים ונשקים שיטפלו בכל אחד שעומד בדרכם בדרך עם הכי פחות רחמים.
  • מרשל – הם כבר יותר מתוחכמים בדרכים שלהם, עדיין אלימים בטירוף אבל… יותר מאורגנים. המארשלים הם כבר יותר בכיוון של שכירי חרב ואני מנחש שכשאצא להשתולל ברחבי העיר ונרצה להתארגן על אפודי מגן או נשקים יותר מתוחכמים – ניכנס בהם.
  • האיידולס – הכנופיה השלישית שמתעסקת יותר בהיי טק וטכנולוגיה מצד אחד ובאנרכיה ובלאגן מצד שני, הנשק העיקרי שלהם זה פחות רובים ואקדחים (כאילו גם) ויותר כמויות של אנשים וחברי כנופיה, כשהם תוקפים – זה בא לידי ביטוי במספרים.

עכשיו אתם בטח שואלים ״איפה הכנופיה הותיקה שכולנו אוהבים נכנסת לתמונה?״ שאלה טובה.

והתשובה מתחילה – בכם! אתם משחקים בתור הבוס של הסיינטס, או יותר נכון אחד עם שאיפות לגדולה שאוסף 3 חברים חדשים עם יכולות מובהקות לכל אחד, ויחד איתם מתחיל לבנות את האימפריה שתשלוט על כל העיר. תכירו:

  • איליי – בחור אפרו אמריקאי שאחראי על התכנונים של כל מה שנעשה
  • נינה – הנהגת שודים שלנו עם חיבה על גבול התשוקה לרכבים
  • קווין – מצד אחד DJ מצד שני אוהב לעשות בלאגן
  • אנחנו – הבוסים

נעים להכיר.

את כל הכיף שאנחנו מתכננים לעשות, את המרדפים, את הפשעים, את הריצות ובעצם את הכל אנחנו נבצע על פני 9 אזורים שונים שמרכיבים את מפת המשחק וכמו כל אחד מהמשחקים הללו אנחנו נפגוש אזורים עסקיים, אזורי בילוי, אזורי תיירות, אזורי הימורים, אזורים נידחים ועוד ועוד, כל אחד בנוי אחרת, מעוצב בדרך ייחודית ובקיצור – כל מה שצריך בשביל שיהיה כיף איך שאנחנו נרצה. מה הכוונה?
יהיו לנו משימות סינגל עם סיפור ארוך שייקח אותנו מהרגע הראשון שאנחנו והחברים שלנו מחליטים להקים להקה, סליחה, כנופיה, עד לשלב שאנחנו מעצמת על בלתי ניתנת לריסון ולצד זה גם משימות CO-OP שנוכל יחד עם חברים לזרות הרס בכל מקום, להתקדם יותר מהר וכו׳ וכו׳.

האם אתם מחכים לריבוט הזה? אנחנו בהחלט כן!

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה