מבחני ביצועים ראשונים ל- GTX 980/970 הודלפו

הדור הבא של כרטיסי המסך ( GPU ) של חברת Nvidia הוא כבר כמעט כאן, Nvidia החליטה להציג מחירים משוערים ובדיקות ביצועים וציונים של 3dmark

לאחר שאחד הכרטיסים הטובים והיקרים בעולם כבר הוכרז הפעם מגיע הדור החדש של Nvidia מכרטיסי המסך שלה, Nvidia החליטה לבצע קפיצה של מספר שלם של סדרה, להדגמה, החברה מדלגת ישר מ-700s(סדרה) ל-900s (סדרה), האם הקפיצה הזאת תוביל סוג של קפיצה בביצועי הכרטיס או מה שנקבל ממנו? אז..

ובכן … לפני זמן מה ציונים אלה דלפו לרשת, החברה לא אישרה אבל לפי מה שמופיע מולנו הקפיצה לא באה לטובת שדרוג מאסיבי בכרטיס. בהחלט יש יתרון ביצועים מוחשי ושיפור, אבל זה מאוד קל. כמעט מאכזב וקטן מאוד. זה, למעשה, קטן בכך ש-Nvidia כנראה לא תוכל לגבות מחר יותר יקר עבור הכרטיסים שלהם, מה שבדרך כלל מתבטא בכרטיסי המסך של חברת Nvidia ושאר מוצריה.

מבחן הכרטיסים ב-3Dmark  בבדיקת ה-FireStrike המפורסמת
מבחן הכרטיסים ב-3Dmark בבדיקת ה-FireStrike המפורסמת

תוצאות הבדיקה באמצעות 3Dmark (שמגיעים אלינו באדיבות VideoCardz.com) יכולים להראות לנו כי כרטיסים אלה הם די מרשימים מצד אחד, הן מבחינת התוצאה והדירוג. בטח, הם יצטרפו אל שוק כרטיסי הגיימינג ו\או השוק הגבוה ביותר, אך כאמור לעיל, יכול להשתנות אם Nvidia תבצע תמחור קצת אחר למוצר.

כמובן, זה יכול כל להיות רק שמועות, והכרטיסים הסופיים עשויים למעשה להיות מרשימים אף יותר. ובכל זאת, לעת עתה, אולי עדיף לנו לחכות לעוד חדשות ועדכונים סביב הכרטיס, וכמו תמיד, יש לך אותנו בשביל זה.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה