מותג הספורט Puma החל בשיווק “גרבי גיימרים”

חברת הספורט Puma מציגה “גרבי גיימינג” חדשים ומעוררת סערת רשת גדולה

אין ספק שהיום מאוד קל להצמיד את המילה “גיימינג” למוצר כלשהו ומיד הוא הופך למוצר אטרקטיבי בקרב השחקנים. אך האם “גרבי גיימינג” הם ציוד הגיימינג החדש שכל גיימר צריך? על פי חברת Puma.. כן.

חברת פומה הציגה בשבוע האחרון מוצר חדש לו היא קוראת “Active Gaming Footwear” שעורר סערת רשת די גדולה. החברה מתארת את המוצר כך:

“גרביים שתוכננו לשימוש ברחבי הבית וכן בזירות תחרותיות שיעבירו נוחות ותמיכה טובה ברגל כך שגיימרים יוכלו לסגל לעצמם מצבי משחק אקטיביים וכך ישחקו בצורה הטובה ביותר”.

אין ספק שמדובר במוצר די מוזר שלא ברור לי במיוחד מה יהיה השימוש שלו בקרב שחקנים. מלבד תיאור מוזר למדי החברה הציגה את “מצבי המשחק” שהגרביים מסוגלים לספק, וכרגע זה נראה כבדיחה מאוד לא מוצלחת. למצבי המשחק קוראים SEEK, ATTACK, CRUISE ו-DEFENCE ולא ממש ברור מה הבדל בניהם או כיצד הם באים לידי ביטוי בעת לבישת הגרביים.

בנוסף לכך לא הייתי קורא להם גרביים, בעיקר כי הם מציגים סוליה של ממש מה שהופך אותם לנעליים לכל דבר, או לכל הפחות לגרב עבה במיוחד. ההערכה שלי היא שפשוט מדובר בסוג מסוים של גרביים עבות שאמורות לספק נוחות ותמיכה טובה לרגל בזמן משחק. אין לי מושג מדוע חברת Puma חושבת שאנחנו צריכים תמיכת רגל טובה בזמן משחק בעיקר כי רוב המשחקים שאנחנו משחקים היום נעשים בזמן ישיבה ולא מצריכים שימוש ברגל, אבל זה לא מה שימנע מפומה לשווק מוצר “גיימינג”.

לצערי המוצר הזה מצטרף לרשימה די גדולה של מוצרים מיותרים שמתויגים כמוצרי גיימינג, וזוהי ללא ספק לא הפעם הראשונה בה ראינו מוצר שמשווק לקהל הגיימרים אשר אין לו באמת שימוש ממשי או יעיל לשיפור חווית המשחק.

הדבר שהכי מעצבן בכל הסיפור הוא שחברת פומה דורשת על המוצר מחיר מופקע של 160$ אוסטרלי. מתי בפעם האחרונה ראיתם גרב שעולה 400 שקלים?

זהו גם לא המוצר “גיימינג” היחידי שהחברה משווקת, כאשר כבר הספיקה להודיע שהיא עובדת על כיסא גיימינג חדש בשיתוף עם חברת Playseat, שיהיה זמין בקרוב לרכישה במחיר של כ-255 דולר אמריקאי. לפחות הכיסא הזה נראה שונה מכיסאות “גיימינג” אחרים בשוק.

מה דעתכם? האם “גרבי גיימינג” הם המילה החמה הבאה בשוק הגיימינג? ספרו לנו בתגובות!

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה