הייאו מיאזאקי מסטודיו Ghibli חוזר מפרישה לעשות סרט חדש

לשמחת מעריצי סרטי האנימה, הייאו מיאזאקי חוזר מפרישה ומוציא סרט חדש בסטודיו Ghibli

סטודיו Ghibli הביא לנו חלק מהסרטים הכי מדהימים בהיסטורית האנימציה הקולנועית, יצאנו להרפתקאות בארצות משונות עם סאן ב"המסע המופלא", היינו עדים לקרבות של האדם עם הטבע ב"הנסיכה מונונוקי" ועפנו עם האוול בטירתו הנעה. הסרטים כבשו את הדמיון של ילדים ומובגרים במשך דורות וכעת יוצר הסרטים מאחורי כל הסרטים המדהימים האלו חוזר מפרישה.

הבמאי, תסריטאי ומפיק זוכה האוסקר (עבור "המסע המופלא") הייאו מיאזאקי הוא הגאונות מאחורי כל סרטי סטודיו Ghibli, ואפילו שהכריז על פרישתו מיצירת סרטים בגיל 73, מעריצים מושבעים של סרטיו ידעו שיחזור לעשות עוד סרט אחד (כמו שהוא עשה בעבר) והם צדקו.

על פי דיווחים, מיאזאקי חוזר מפרישה על מנת ליצור סרט חדש וככל הנראה, זה הולך להיות סרט האנימציה הממוחשבת הראשון שלו, סרט מלא לסרטו הקצר עליו עבד לפני מספר שנים בשם Boro The Caterpillar שתוכלו לראות את עבודתו עליו בסרטון שלמטה.

זה בהחלט יהיה מעניין לראות את מיאזאקי מייצר סרט מתקדם טכנולוגית לשם שינוי, במקום סרטי האנימציה אליהם התרגלו מעריציו. הבמאי ידוע בדעותיו הנמרצות על חשיבותה של הטבע וסלידתו מהתקדמויות טכנולוגיות, כך שיהיה מעניין לראות כמה אמונותיו ישפיעו עליו בזמן תהליך הפקת הסרט.

אפילו שרובנו ראינו את חזרתו של מיאזאקי לתעשייה שהפכה אותו לאחד מיוצרי הסרטים הכי מכובדים של המאה ה-20 וה-21, אי אפשר שלא להתרגש מהמחשבה שנראה שוב את האומן מציג לנו סיפור קסום ומרגש.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה