דדפול 2 ו-New Mutants יגיעו לקולנוע ב-2018

רוב הסיכויים שדדפול 2 וסרט האקס-מן החדש New Mutants יגיעו למסכים ב-2018

20th Century Fox נכנסים להילוך מהיר עם הרחבת יקום האקס-מן שלהם. עד כה הסטודיו התרכז בלהשקיע בסרטי וולברין וצוות האקס-מן הראשי, אבל כעת הם נותנים את תשומת הלב המלאה שלהם לעוד סרטים תחת הקניין הרוחני שלהם של Marvel Comics, דדפול ו-New Mutants.

"דדפול", הפתיע את כולם ואת הסטודיו עם הצלחתו, הסרט נהפך לאחד מהסרטים הכי רווחיים בז'אנר סרטי הקומיקס וזה לא הפתיע אף אחד שריאן ריינולדס יחזור לתפקיד בתלבושת האדומה והשחורה בסרט המשך, הם אפילו אמרו את זה בסוף הכתוביות של הסרט הראשון. New Mutants הולך להיות סרט הספין-אוף הראשון של הסטודיו שללא קשרים לסדרת הסרטים הראשית. הסרט הולך להתרכז בקבוצת מוטנטים חדשה, בכיכובם של שחקנים צעירים.

המפיק של כותר האקס-מן, סימון קינברג, דיבר על העתיד של סדרת הסרטים ומה קורה עם "דדפול 2" ו-New Mutants. בזמן ששניהם אושרו להתחיל צילומים השנה, הם יהיו מוכנים לשחרור רק בקיץ שנת 2018.

אנחנו מתכוננים לעשות את שניהם [את הסרטים] השנה. ב-New Mutants אנחנו מחכים לטיוטה חדשה של התסריט, אשר כולנו מאוד נרגשים לגביו. ג'וש בון הכין את הסרט. ג'וש הוא מעריץ מושבע של ה-New Mutants והתוכנית היא לעשות את הסרט הזה בסוף האביב, תחילת הקיץ של השנה הזאת ושהוא יצא בשנה הבאה.

באופן דומה עם "דדפול 2", ריאן (ריינולדס) והבחורים עבדו קשה על התסריט. יש לנו תסריט מאוד טוב עבור הסרט הזה, ואנחנו נכנסים בדיוק עכשיו לתהליך הליהוק עבור חלק מהדמויות החדשות. אין כל כך הרבה דמויות חדשות, אבל ישנם כמה גדולים, כפי שאתם יכולים לדמיין. גם פה התוכנית היא לצלם את הסרט השנה גם ולהוציא אותו בשנה הבאה. אז פוטנציאלית שנה הבאה יהיה הרבה אקס-מן בקולנוע.

ראיון מלא בלינק הבא.

הדיווח מצד המפיק על התחלת הצילומים של New Mutants בסוף האביב תואם לדיווחים הקודמים שפרסמנו שהסטודיו שכר אולפני הפקה בקנדה עבור צילומים באביב, למרות שהשימוש שלהם יכול להיות עבור X-Men: Supernova שצפוי להתחיל צילומים ביוני השנה הזו.

זה נהדר לראות את Fox מנצלים את היקום הרחב של האקס-מן ומספקים לנו כל כך הרבה אקשן מוטנטי בשנה אחת, "דדפול 2" ככל הנראה ייצא ב-2 במרץ 2018 ו-New Mutants ב-29 ביוני 2018, נדאג לעדכן אתכם בפרטים נוספים על הפקת שני הסרטים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה