"סיפורה של שפחה" מקבלת תאריך יציאה לעונה השלישית

העונה השלישית של "סיפורה של שפחה" תצא ככל הנראה ביוני השנה.

"סיפורה של שפחה" שפרצה אל המסך הקטן ב-2017, קיבלה טריילר לעונה השלישית שלה בסופרבול השנה. הטריילר הקצר הראה הצצה אל הדמויות המוכרות מהעונות הקודמות אך השאיר מאחור שתי דמויות חדשות שיצטרפו לעונה הקרובה, כריסטופר מלוני ("חוק וסדר: מדור מיוחד") כמפקד בעל מעמד גבוהה ואליזבת ריזר ("מי מתגורר בבית היל, דמדומים") שתשחק את אשתו.

בנוסף היה עוד משהו בטריילר שבלט בחסרונו. תאריך היציאה של העונה. לשמחתנו Hulu הכריזה על תאריך החזרה של הסדרה לאחרונה. לפי ההודעה "סיפורה של שפחה" עתידה לחזור לשידור ב-Hulu לעונה בת 13 פרקים שבכורתה תהיה ב-5 ביוני השנה, מה שיוציא אותה מהשתתפות בפרסי האמי. שלושת הפרקים הראשונים יצאו ביחד בתאריך המדובר והשאר יצאו בימי רביעי לאחר מכן.

לאחר ההודעה סגן הנשיא לתוכן מקורי ב-Hulu, קרייג אריץ' אמר שלעיכוב אין כל קשר לניסיון ההתחמקות מתחרות נגד "משחקי הכס" על סדרת הדרמה הטובה ביותר בפרסי האמי והוסיף:

 רצינו להביא לתכנית מספיק זמן כדי לשמר את הסטנדרט הגבוה של העלילה שהוגדר בעונה הראשונה והשנייה. הפרקים של עונה שלוש- כולם- יהיו ראויים להיבחר לאמי כשהתכנית תהיה כשירה למועמדות.

הציטוט מהלינק הבא.

לפי Hulu הפרקים הקרובים יתמקדו במרד של ג'ון בגלעד ויכללו הרבה פגישות מחודשות ובגידות. ששת הפרקים האחרונים של העונה השנייה עדיין יהיו מועמדים לאמי השנה בנפרד, אך התכנית לא תועמד לפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר. זה חבל, "סיפורה של שפחה" היא סדרת הדגל של Hulu והיא זכתה בעבר בפרסים אמי רבים, כך שסיכוייה לזכייה יכלו להיות מאוד גבוהים.

למרות שהסדרה לא תהיה מועמדת לסדרה הדרמה הטובה ביותר השנה, העיכוב בתאריך היציאה נבע מהסיבות הנכונות ובזכותו אנחנו נזכה לראות עוד שלושה עשר פרקים מורטי עצבים באיכות מעולה כמו שהייתה בעונות הקודמות.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה