"מז"ל טוב": טריילר לסרט השני שכולנו מחכים אליו

אנחנו סוף סוף מקבלים טריילר חדש לסרט ההמשך שציפינו לו כל כך הרבה זמן- "מז"ל טוב 2", ולטרי נמאס כבר מלולאות הזמן.

"מז"ל טוב" נכתב ובוים על ידי כריסטופר לנדון וזכה להצלחה כבירה בעיקר בזכות רעיונו היצירתי. לנדון יעבוד על הסרט השני גם, המציג עוד פעם את טרי (ג'סיקה רות') תקועה בתוך לולאת זמן וכמובן נרדפת אחר הרוצח בעל מסיכת התינוק. אבל, הפעם העניינים שונים מהסרט הראשון- הפעם טרי מתחילה לגלות איך היא נלכדה אל תוך לולאה זו מההתחלה, ושהיא לא היחידה.

הסרט הוא מבית היוצר של חברת Blumhouse, האחראית על כמה מסרטי האימה היותר מקוריים שראיתם כנראה בשנים האחרונות, סרטים כמו- "תברח" המצליח, "הטיהור", הרוע שבפנים" ואנתולוגיית האימה- "Into the Dark", כך שהסרט שלנו מתאים לרשימה בדיוק.
עכשיו החברה שחררה טריילר בשביל סרט ההמשך ל- "מז"ל טוב", ואתם מוזמנים לצפות בו למטה:

בתחילת הטריילר אנחנו רואים את טרי נזכרת, או יותר נכון חווה, את האירועים של הסרט הקודם, ומשם אנחנו קופצים לסוג של פרויקט מדעי בקולג' (או משהו כזה) שהשתבש וכנראה הוביל לאירועי הסרטים. נראה שהסרט השני עוקב ביסודיות אחרי קודמו, בכך שהוא משלב אימה מורטת עצבים עם הומור מגוחך. למרות שהפעם, ההומור נראה קצת יותר מגוחך, אז נקווה שזה לא יפגע בעובדה שהסרט אחרי הכל, הוא סרט אימה.

לסרט ההמשך אין עוד תאריך יציאה רשמי, אבל כן קיבלנו פוסטר די מגניב של הסרט.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה