סרט הקומיקס העתידי Harbinger מקבל עדכון יציאה

Harbinger של Valiant יגיע אלינו בלייב-אקשן במהלך השנה הבאה

סרטי קומיקס זה הז'אנר החם ביותר בקולנוע כרגע, כך שאנחנו רואים מכל עבר סרטים וסדרות חדשים בפיתוח מחברות Disney, Warner Brothers, נטפליקס ו-Paramount. חברת Paramount לצערנו הרב לא זכתה לכל כך הצלחה בז'אנר אחרי הכשלון הקופתי שראה סרט הקומיקס של וין דיזל "בלאדשוט", וכעת מתכננת לנסות להביא למסך את Harbinger, גם מבית Valiant Comics.

חברת Valiant Entertainment חשפה שהפרויקט מתוכנן לצאת ב-2021. הסרט יבוים על ידי ג'סטין טיפינג אבל עד כה לא דווחו על ליהוקים או אם התסריט מוכן כלל. כך שבהתחשב במצב שבו כל העולם נמצא, כולל ארצות הברית, אנחנו בספק אם באמת הסרט יצא לאור במהלך השנה הבאה.

הסיפור מתמקד בקבוצת צעירים בעלי כוחות מיוחדים שמנודים מהחברה ונקראים Harbingers, רובם במקרה מעוררים את הכוחות שלהם אחרי גיל מסוים אבל הראשון שבהם, טויו האראדה מפעיל את כוחותיו באמצעות כוח הרצון שלו. הוא מאמן בחור צעיר בשם פיטר סטנצ'ק ונהפך עקב אירועים של בגידה ורצח להיות אויבו המושבע של פיטר.

יכול להיות שחברת Paramount רואה את ההיעדרות של המוטנטים של Fox ו-Marvel כהזדמנות לקדם קבוצת גיבורי על צעירים משלה בכותר חדש. בואו נקווה שיזכה להצלחה גדולה יותר מ"בלאדשוט".

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה