עשר דקות של משחקיות מ-Hard Reset Redux

גרסה מחודשת יוצאת למשחק היריות Hard Reset ועל מנת להראות לכולנו שעדיין מדובר במשחקיות הישנה והטובה, סרטון ובו 10 דקות של משחקיות, סייברפאנק, צבעים זוהרים ובעיקר הרבה מהירות.

המשחק Hard Reset, שיצא למחשבים האישיים בשנת 2011, ובחודש יוני הקרוב גרסה מחודשת ומשופרת תצא ל-PC, Xbox one, ול-PlayStation 4 תחת השם Hard Reset Redux. למפתחים של המשחק חשוב להדגיש שלא מדובר במשחק מודרני אלא רק שדרוג של המשחק על מנת שהוא יעמוד בסטנדרטים הגרפיים של היום, ללא הנורמות העכשיויות של ז'אנר משחקי היריות המודרנים.

בסרטון אפשר לראות את עולם הסייבר פאנק האפל, עם נגיעות של צבעי נאון בוהקים, אויבים ייחודיים ובעיקר הרבה מאוד מהירות. על פי תיאור המשחק של המפתחת, Flying Wild Hog, זו בדיוק ההרגשה שהם רצו להעביר מהסרטון. הם מתארים את המשחק כחוויות הארדקור, בלי מולטיפלייר שמודבק בסוף פיתוח המשחק, בלי טחינת שעות משחק על מנת לעלות שלבים – רק משחק יריות כמו בימים הטובים. מעבר לשיפורים הגרפיים, המשחק זכה לעדכון ושיפור המשחקיות ואפילו אויבים ונשקים חדשים.

המשחק Hard Reset מתרחש בעולם סייברפאנק בו רוב כדור הארץ נמצא במצב אשר לא מאפשר חיים אנושיים מלבד עיר אחת מוגנת השומרת על שאריות המין האנושי (אם זה נשמע לכם מוכר כנראה גם אתם ראיתם את העונה ההיא של Power Rangers). אבל כמובן, כמו כל חומה, גם החומה  המקיפה את העיר נפרצת ואתם כל מה שעומד בין שאריות המין האנושי והשמדה סופית. מפתחי המשחק המקורי הם אלו שיוציאו את הגרסה המעודכנת ולא חברה אחרת ואנחנו נוכל להשמיד סייבורגים באמצעות רובי פלסמה ב-3 ליוני על גבי ה-Xbox One, PlayStation 4 וה-PC.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה